Skocz do zawartości
bachnaify

Problem z szerokością Zotac GTX 670 AMP! 2GB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam płytę ASUS P7H55-M i w niej jest tak że slot PCI-E x 16 mam tuż nad slotem PCI-E x1, gdzie mam wpiętą kartę muzyczną i martwię się czy GTX 670 się zmieści Dołączona grafika Obecnie mam GTX 460 OC 2 od Gigabyte i jest prawie na styk. Z tego co widzę na zdjęciach to raczej się nie zmieści, bo jest 3-slotowa. Co mam zrobić ? Kupić innego GTX 670 z mniejszym chłodzeniem ? Poprosić o zmianę chłodzenia na niereferencyjne w serwisie ? A może istnieje jakaś przejściówka z PCI-E x1 na PCI, tak bym mógł wpiąć w to kartę muzyczną ? (rozwiązałoby to problem bo PCI mam na samym dole płyty.

 

Obudowa to będzie Fractal Design Define R4.

 

Co proponujecie ? Będę wdzięczny za pomoc.

 

P.S. Na tej stronie - http://www.neo24.pl/...0_oc2_1_gb.html jest napisane, że Gigabyte GeForce GTX 460 OC zajmuje z chłodzeniem dwa sloty. Czyli mam poszukać jakiegoś GTX 670, który też zajmuje dwa sloty, tak ? Jeśli tak, to którego ? Trochę żal rezygnować z Zotac AMP!, bo jest szybszy od referenta GTX 680 Dołączona grafika

Edytowane przez bachnaify

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX z mojej sygnaturki jest właśnie dwuslotowy, jednak karta pod spodem zasłoni całkowicie przynajmniej jeden wentylek, co spowoduje nieco wyższe temperatury, i możliwe, że i hałas. Miałem tak przez jakiś czas do momentu wywalenie karty TV i zastąpienia jej wersją DVB-T na USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...