Skocz do zawartości
wojooo

Monitory lub monitor do ~2000zł

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

tak jak w temacie... poszukuje 2 bądź jednego monitora do codziennego uzytku (internet, filmy, zdjęcia, czasem ale bardzo rzadko granie)

 

obecnie mam 2 rozne monitory (samsung t240 i lg w2243s) i po 1 - nie da sie ich zawiesic na scianie, po 2 chcialbym miec 2 takie same monitory lub jeden wiekszy (mam mozliwosc kupna w okazyjnej cenie della u3011)

 

Co byście polecili? co lepiej w takim przypadku? 2 monitory mniejsze czy jeden duzy? niestety nie mam tez zbytnio miejsca zeby mozna było zaszaleć (szerokość 1,1m :( )

 

kupujac duzy monitor 30" boję się, że zabraknie mi miejsca uzytkowego (wczesniej nie miałem ani 30" ani nie pracowałem w takiej rozdzielczosci WQXGA) natomiast biorąc pod uwage ile mam miejsca to zapewne wiecej jak 2x 22" sie nie zmieszczą...

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od specyfiki Twojej pracy na komputerze. Osobiście wolę jeden większy z dużą rozdzielczością niż dwa mniejsze.

Druga sprawa, 30" to spory kawał ekranu i może być za duży. Dołączona grafika

Edytowane przez toms83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zależy mi właśnie na dużym ekranie Dołączona grafika tv ogladam na 60" i jest taki w sam raz Dołączona grafika

 

co do specyfiki pracy : internet, internet, filmy i zdjęcia - to w 98%

 

zapomniałem dodać, że odległość od oczu to jakies 90cm

Edytowane przez wojooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...