Skocz do zawartości
Gość

Problem z zakupem dysku na amazon.de

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to odpowiedni dział do zadawania tego typu pytań. Jeśli nie to uprzejmie proszę moderatora o przeniesienie.

 

Zdecydowałem się na zakup dysku ssd Crucial m4 128GB w amazon.de w dość atrakcyjnej dla mnie cenie (ok. 365zł):

http://www.amazon.de...45618651&sr=8-1

Niestety przy próbie zakupu pojawia mi się wredny komunikat:

 

Dołączona grafikaNie znam niemieckiego, ale z tego co się zorientowałem to problem jest albo z moim adresem, albo z wysyłką do Polski. Adres jest dobry, ponieważ wcześniej dokonywałem zakupów na amazon.co.uk i tam bez problemów wszystko mogłem zakupić.

 

Niby amazon.de wysyła przedmioty do Polski:

http://www.amazon.de...Id=200170100#PL

 

Może ktoś już robił zakupy w tym sklepie lub zna na tyle niemiecki aby mi pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracają uwagę że wybrany przedmiot , nie może byc wysłany na wybrany adres. Z tego co się doczytałem to poza ogólnymi warunkami wysyłki sa ograniczenia specyficzne zarówno do grup towarów ( nibezpieczne, wartościowe, etc), grup towarów oclonych według specyficznych zasad, oraz po prostu w ramach wyjątku na niektóre produkty. Np. producent robi promocje na niemcy i nie zgadza się na sprzedaz za granice. Niestety nie znalazłem żadnych konkretnych info o ograniczeniach odnośnie tego jednego produktu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź bezpośrednio z amazonu.de. Z tego co zrozumiałem, to jest im bardzo przykro, ale nie wysyłają niektórych rzeczy za granicę.

Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...