Skocz do zawartości
Saimon122

Gf 8800gt a płyta głowna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś miesiąc temu kupiłem do mojego starego komputera z Media Marktu karte graficzna gf 8800gt używaną ale sprawną,

Chciałem podlączyć do płyty glownej lecz nie włącza sie monitor podobno to wina płyty głownej która jest po prostu gratowatai i nie pociągnie tej karty graficznej.U kuzyna podlączyłem i wszystko śmiga, Teraz pytanie ile musiał bym zapłacić za płyte głowną która by to pociągneła i ostatecznie nowy procesor mam markowy zasilacz Hivteka 500v. 2gb ram

 

Mój procesor to

Intel® Pentium® Processor E2160

 

 

niestety nie znam modelu płyty głownej.

 

Prosze o pomoc, nie wiem czy dałem post w dobrym miejscu ale dotyczny on paru rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"mam markowy zasilacz Hivteka" co to jest? Może chodziło ci o Chiefteca?

"niestety nie znam modelu płyty głownej." a co to za problem odkręcić boczny panel i sprawdzić?

Może masz uszkodzoną płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies urzadzenia na PCI, dysk na SATA ? (o naped nie pytam, bo winde mozna zainstalowac z pendriva)

Bo jesli tak, to masz bardzo dobry moment aby przeskoczyc na s1155 (celek g540+plyta h61+4gb ram) wyniesie razem jakies 370zl... Czesc sie zwroci po sprzedaniu procka i ramu ddr2

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...