Skocz do zawartości
Caleb

Konkurs! Wygraj kartę graficzną PowerColor HD 7850 PCS+

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dzień dobry, cześć i czołem! Mamy dla Was wyśmienitą wiadomość, a mianowicie przygotowaliśmy kolejny szybki mini-konkurs z atrakcyjną nagrodą dla naszych czytelników. Jednak „mini” w tym przypadku absolutnie nie odnosi się do nagrody, jaka czeka grzecznie do wzięcia... jest to karta graficzna PowerColor HD 7850 PCS+ 2GB GDDR5! Niereferencyjny model został wyposażony w wydajny system chłodzenia, jego rdzeń pracuje z częstotliwością 1000 MHz, zaś pamięci osiągają 4900 MHz. Niedawno przygotowywaliśmy zestawienie HD 7850 (LINK), gdzie ów PowerColor okazał się zdecydowanym liderem. Jeśli potrzebujecie nowego wydajnego GPU, chyba warto zajrzeć do rozwinięcia niniejszego newsa i udzielić odpowiedzi na kilka prostych pytań, prawda? Zabawa trwa tylko siedem dni i jest organizowana wyłącznie na łamach naszego serwisu, zatem nienawistnicy Facebooka mogą odetchnąć...

Konkurs! Wygraj kartę graficzną PowerColor HD 7850 PCS+

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, i tak wiemy, że było ustawione. ;)

 

A na poważnie, odcinając się od durnych komentarzy na portalu, to ... Ile userów zarejestrowało się w dniu/ w trakcie konkursu i jaki to ma wpływ na serwer z którym i tak są ostatnio problemy ? Idea dopuszczania do konkursów osób zarejestrowanych do dnia poprzedzającego ogłoszenie konkursu jest całkiem dobra i nie chodzi tutaj o zwiększenie szans na wygraną starych użytkowników, po prostu :

a) lepsze dla serwera ,

b) poprawia sportowego ducha czystej walki "fair play" ,

c) chyba nigdy nie zależało nam na ghost-userach ?

 

Idąc dalej, w komentarzach na portalu można było wyczytać, że jakiś tam user czytał portal od paru lat, ale nie miał potrzeby rejestracji konta - wystarczy dać news, że np. od 2013 zmieniają się zasady konkursu i warto założyć konto - kto czyta, ten założy, będzie czarno na białym.

 

Na usadzenie "wisienki na torcie" zastanawiają mnie statystyki, z ilu tych samych MAC'ów poszły zgłoszenia... ;)

 

Nie wiem czy to coś ze mną jest nie tak, czy co, ale uważam, że możliwość robienia nieskończoności kont w celu zwiększenia szansy jest po prostu nie fair. Źle myślę ? ;)

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ilość napisanych postów, ale minimum miesięczny staż na portalu/forum. Można to chyba jakoś zrobić. Jest jakiś skrypt, który będzie blokował takich userów zarejestrowanych poniżej 30 dni. Albo po prostu jakieś ograniczenie na adres MAC karty sieciowej. Nie wiem co by tu jeszcze wymyślić. W każdym razie cel jest jeden. Aby zapobiec powielaniu kont przez jedną osobę. A ten konkurs dał temu przykład. Bo moge sobie dać rękę uciąć że ta osoba tak zrobiła.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin konkursu:

 

4. Uczestnikiem konkursu nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.

 

Nie jestem na liście płac ani nikt z mojej rodziny.

Mogę brać udział w konkursach czy muszę założyć ad-hoc nowe konto?

Poważnie pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na liście płac ani nikt z mojej rodziny.

Mogę brać udział w konkursach czy muszę założyć ad-hoc nowe konto?

Poważnie pytam.

 

Cytując romka :

 

Zgodnie z regulaminem mogą wygrać redaktorzy oprócz administracji i sekretarza redakcji, reszta osób w biurze nie ma dostępu do danych.

Czyli moderatorzy śmiało mogą startować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...