Skocz do zawartości
greenhorn81

Słuchawki, k. dzwiękowa, głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

Chcę zmienić sprzęt i przydadzą się wskazówki Dołączona grafika

 

Dane wyjściowe:

karta dźwiękowa: Audigy SE

słuchawki: Planntronics Audio 90

głośniki: Logitech z-3e

 

Pokój 4.5x4.5(20m2)

 

Interesuje mnie zestaw wybitnie nastawiony na gry i pozycjonowanie dźwięku (nie mylic z EAX). Kiedyś rządził Soundstorm i Aureal 3D (o ile ktoś to jeszcze pamięta), teraz nie wiem jak się sprawy mają, więc przydałoby się naświetlenie tematu :]

 

Słuchawki oczywista sprawa, do grania (w obecnych padła mi po 10 latach jedna słuchawka, więc i tak muszę zmieniać).

 

Głośniki do filmów średniej jakości (najczęściej stereo), filmiki na yt, etc.

Obecne głośniki (logitechy z-3e) mam już 10 lat, zero problemów, bas przyjemny, jedyny minus to odnoszę wrazenie ze czegos im brakuje, dzwiek nie jest zbyt szczegolowy. Jeżeli chodzi o moc (total 40W RMS) jest wystarczająca (pokretło w wiekszosci pracuje na 20-25%). Zestawy 5.1 niebardzo mnie interesuja, poniewaz w jednym miejscu pracuje, a w drugim ogladam filmy wiec bylby problem z ich ustawieniem, aby zapewnic efekt przestrzenny.

 

Dzięki z góry za pomoc ;]

Budżet w granicach rozsądku ;]

Edit: ok, budżet powiedzmy sluchawki do 300zł, głosniki 600-700zł, karta dzwiekowa ciezko powiedziec, pasujaca do zestawu ;]

Edytowane przez greenhorn81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...