Skocz do zawartości
McQ21

Jaką kupić karte graf. do tego zasilacza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Piszę tutaj w sprawie takiej, iż potrzebuje pomocy w wyborze karty graf. używanej (Allegro i te sprawy). Karta graficzna ma być do 170 zł (to jest max). Polecano mi 8800GTS 512/640 lub GTS250 512. Co Wy byście wybrali na moim miejscu ?

====

Spec. komputera:

Proc.: Celeron E1400 x2 2GHz @ 2,43 (Będzie upgrade do C2D)

Karta graf.: 7300GT 256 MB Galaxy 128 BIT

MOBO: MSI

ZASILACZ: Fortron 400W FSP400-60MDN

RAM: 1,5GB (Wywale 512 i dokupie 2GB) 667 @ GoodRAM

Rozdzielczość na której chce grać: 1024x768

 

Pozdrawiam, Malan ( : .

Edytowane przez Malan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką 8800 http://allegro.pl/ev...2583211300.html . Co o niej myślicie ? W domu mam aktualnie na testy GTSa 250tkę, i śmiga świetnie, Mafia II etc. . Słyszałem że 8800 i 250 to samo.

 

gts250 to przemianowany 9800gtx+, takze bedzie troche szybciej niz na 8800gt, a ten 8800gts to stary model w 90nm, jak juz to szukaj takiego z 512mb ramu (65nm)

Edytowane przez adamlop
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest dobry wybór, karta chyba najbardziej awaryjna z możliwych z racji kiepskiego stopu lutowniczego który został na niej użyty - do tego na allegro spora część to już "naprawiane" karty poprzez ogrzanie GPU.

 

Pomijam że GTS wydajnością nie powala i ma zamontowane głośne chłodzenie.

 

4850 byłby znacznie wydajniejszy.

http://allegro.pl/at...2582465226.html

tylko wynegocjować wysyłkę Dołączona grafika (samo accelero jest warte 60zł :) )

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, musiałbym porozmawiać z rodzicami aby mi do karty dorzucili, przesyłka by koszotwała coś kolo 15zł więc chyba nie będzie problemu. A Fortron utrzyma to ? Bo jeszcze chce proca (Celeron) podkręcić o min. 300-400 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, nie wiem po co zadawałem takie głupie pytania, skoro wczoraj testowałem coś mocniejszego ( ; . Jak rodzice wrócą postaram się jeszcze dziś zadzwonić do Pana sprzedającego, już pisałem do niego na allegro czy jest możliwość wysyłki. Myślę, że się zgodzi na wysyłkę.

 

--

Łap plusikowe za pomoc ( ;

Edytowane przez Malan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...