Jump to content
Sign in to follow this  
McQ21

Jaką kupić karte graf. do tego zasilacza ?

Recommended Posts

Witam ! Piszę tutaj w sprawie takiej, iż potrzebuje pomocy w wyborze karty graf. używanej (Allegro i te sprawy). Karta graficzna ma być do 170 zł (to jest max). Polecano mi 8800GTS 512/640 lub GTS250 512. Co Wy byście wybrali na moim miejscu ?

====

Spec. komputera:

Proc.: Celeron E1400 x2 2GHz @ 2,43 (Będzie upgrade do C2D)

Karta graf.: 7300GT 256 MB Galaxy 128 BIT

MOBO: MSI

ZASILACZ: Fortron 400W FSP400-60MDN

RAM: 1,5GB (Wywale 512 i dokupie 2GB) 667 @ GoodRAM

Rozdzielczość na której chce grać: 1024x768

Pozdrawiam, Malan ( : .

Edited by Malan21

W tej cenie możliwe, że uda Ci się znaleźć używaną HD 4850, nowe kosztują 260-280, więc powinno się udać. Karta trochę za mocna do Twojego zestawu, ale jak zmienisz proca na C2D to będzie w sam raz.

• Upvote 1

jw, jeśli już zdecydowałeś się na własny wątek, nazwij go w sposób regulaminowy.

Znalazłem taką 8800 http://allegro.pl/ev...2583211300.html . Co o niej myślicie ? W domu mam aktualnie na testy GTSa 250tkę, i śmiga świetnie, Mafia II etc. . Słyszałem że 8800 i 250 to samo.

gts250 to przemianowany 9800gtx+, takze bedzie troche szybciej niz na 8800gt, a ten 8800gts to stary model w 90nm, jak juz to szukaj takiego z 512mb ramu (65nm)

Edited by adamlop
  • Upvote 1

BIerz tego gts250 co masz na testy, jest szybszy od wszelkich 8800.

Uwazaj na te 8800 z allegro, moga byc po pieczeniu...

Edited by adamlop

Ten na testy jest mojego wujka więc nie mogę kupić go ;/ . To jak brać tego 8800 ? Praktycznie każda karta teraz może być po pieczeniu ;/ ale inni i tak kupują.

Kurde no nie poradze nic na to, to co robić ? Przecież takiego gtsa też można upiec spokojnie (= . Zależy mi na nowej karcie, bo chce wreszcie pograć w normalne gry typu Wiedźmin 2 .

to nie jest dobry wybór, karta chyba najbardziej awaryjna z możliwych z racji kiepskiego stopu lutowniczego który został na niej użyty - do tego na allegro spora część to już "naprawiane" karty poprzez ogrzanie GPU.

Pomijam że GTS wydajnością nie powala i ma zamontowane głośne chłodzenie.

4850 byłby znacznie wydajniejszy.

http://allegro.pl/at...2582465226.html

tylko wynegocjować wysyłkę Dołączona grafika (samo accelero jest warte 60zł :) )

Edited by Chemik16

Hmm, musiałbym porozmawiać z rodzicami aby mi do karty dorzucili, przesyłka by koszotwała coś kolo 15zł więc chyba nie będzie problemu. A Fortron utrzyma to ? Bo jeszcze chce proca (Celeron) podkręcić o min. 300-400 MHz.

Okej, nie wiem po co zadawałem takie głupie pytania, skoro wczoraj testowałem coś mocniejszego ( ; . Jak rodzice wrócą postaram się jeszcze dziś zadzwonić do Pana sprzedającego, już pisałem do niego na allegro czy jest możliwość wysyłki. Myślę, że się zgodzi na wysyłkę.

--

Łap plusikowe za pomoc ( ;

Edited by Malan21