Skocz do zawartości
Oktekkk

2 monitory pracujace z sony vaio.Prosze o pomoc w wyborze;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

 

Moj pierwszy post, wiec moze nie byc zbytnio przejrzysty w przekazie informacji:D

 

 

 

Przechodzac do tematu:

Mam zamiar kupić 2 monitory, które beda mialy za zadanie wspolgrac z lapkiem sony vaio. Budżet moj wynosi ok 5tys zl:)

 

Kilka pytań:

1) Jakie monitory powinienem wybrac?- bede korzystal duzo z AutoCAD'a ,filmy, dokumenty, office itd.

- 24 calowe? 21? bo chyba 27 za duze poniewaz od miejsca w którym bedą stały lub wisialy bede siedzial z 2m max.

-chcialbym aby byla mozliwosc powieszenia na scianie .

-z dobra technologia wykonania, z tego co wiem,technolgia TN nie jest zbyt obiecujaca(kąty widzenia są male)?, LCD? czy cos ciekawszego??

-rowniez zalezy mi aby obramowania byly jak najciensze, aby moc nieco zminimalizowac ta przerwe miedzy nimi po złączeniu.

-jesli chdozi o firme to skłanialbym sie do samsunga,z tego co czytalem narazie naajbardziej niezawodny sprzet wychodzi od nich.(Choć jestem otwarty na inne propozycje rowniez)

 

Bedzie to moja pierwsza przygoda z takim rozwiazaniem, wiec mile widziane bylyby rownieez inne porady jesli takowe sie nasuna:)

 

Pozdrawiam all:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...