Skocz do zawartości
860lacov

Po zmianie grafiki nie działają filmy

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z naprawą karty graficznej włożyłem tymczasowo do komputera GeForce 6200 LE

Niestety po zmianie przestały działać filmy.

Nie działają w PotPlayer, VLC, Media Player Classic HC.

 

Instalowałem starsze sterowniki, czyściłem wszystko driver cleanerem, zainstalowałem najnowszego ffdshow (przy starej grafice w ogóle nie instalowałem kodeków bo PotPlayer łykał wszystko).

 

Nie za bardzo wiem co zrobić. Karta w naprawie to ta z mojego podpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwiera się - jeden monitor.

 

Znalazłem już co stanowi problem.

 

W pot player w opcjach w zakładce wideo jest opcja generator wideo. Miałem tam ustawione wybór automatyczny i program chyba wybierał EVR.

Po zmianie na mixer overlay da się odtwarzać filmy, ale obraz jest złej jakości. Taka mozaika/piksele.

 

Oprócz problemu z filmami dodam jeszcze, że system nie przechodzi testu przy sprawdzaniu indeksu wydajności.

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aż tak bardzo mi nie zależy na windows aero, a jakość filmów przeboleję :)

W sklepie powiedzieli, że jest 21 dni na serwis chyba, że nie będzie części. Wtedy można czekać w nieskończoność. Ja staram się myśleć optymistycznie i mam nadzieję, że wymienią kartę na nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...