Skocz do zawartości
Misiekpysiek

Dziwny problem ze sterownikami do karty - NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!Dołączona grafika

 

Mam mały problem odnośnie karty graficznej: NVIDIA GeForce 8800 GTS 512.

 

Kupiłem ta karte 2 dni temu. Wszystko pięknie chodziło do dzisiaj. Uruchamiam komputer i juz podczas wczytywania Windowsa (loading screan) pokazaly sie niebieskie kropki na calym obszarze.

 

Kiedy pokazuje się pulpit - otwieram jaki kolwiek folder i gdy próbuje go przesunąć dostrzec można efekt poklatkowy. Postanowiłem sprawdzić sterowniki, co sie okazało obok karty graficznej pokazał się wykrzyknik jak przy braku sterownków na żłółtym tle !

 

Postanowiłem odinstalować stary sterownik (START - URUCHOM - KOMENDA "appwiz.cpl" później pobrałem z internetu program: Driver Cleaner Pro i wyczyściłem reszte śmieci, które mogły zostać po starych sterownikach).

 

Następnie pobrałem ze strony producęta najnowszy sterownik do mojej karty graficznej:

 

http://www.nvidia.pl...-driver-pl.html

 

Niestety to nie pomogło, komputer był restartowany zawsze wtedy kiedy chciał tego system.

 

Próbowałem wyjmować karte graficzną i wsadzać ja na miejsce - oczyściłem teren, na którym sie znajdowała rownież bez skutku.

 

Nie wiem co można jeszcze zrobić prosze serdecznie o pomoc, z góry dziekuje!

 

System Info:

 

- Win XP Proff

 

- Model systemu: P5Ql - E

 

- Procesor: intel® Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00 GHZ (2CPUs)

 

- Pamięci: 3328 MB RAM

 

- DirectX 9.0c

 

- NVIDIA GeForce 8800 GTS 512

 

 

*Screany postaram sie wrzucic jak najszybciej, teraz jest to niestety nie mozliwe poniewaz mam za slaby internet (limit) i pliki nie chca sie z uploadowac.Dołączona grafika

 

- http://www.speedyshare.com/fC3Nt/komp-3.bmp

komp 1.bmp

komp 2.bmp

Edytowane przez Misiekpysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wyglada na znany wszystkim "piekarnik" mialem podobnie na 8800gt (piekarnik pomagal na ok 1tydz). W koncu karta poszla do kosza. Kupowales na allegro? Podaj link do aukcji, czy jest napisane ze karte dostal w rozliczeniu i stan nieznany (najczesciej uzywany tekst przy "kotletach") ?

 

Piekarnik pomaga na krotki czas, tak tez mogl zrobic sprzedajacy - dlatego chodzila u ciebie 2 dni

 

A to "Uruchamiam komputer i juz podczas wczytywania Windowsa (loading screan) pokazaly sie niebieskie kropki na calym obszarze." ewidetnie na to wskazuje

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniewaz mam za slaby internet (limit) i pliki nie chca sie z uploadowac.Dołączona grafika

 

Następnym razem użyj formatu .jpg zamiast .bmp. Pliki będą miały 10x mniejszą objętość.

Niestety kolega wyżej ma na 99,9% rację, kupiłeś złom. Kart tej serii się po prostu nie kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok thx za odpowiedzi, komputer jeszcze zaniose do serwisu dla pewnosci no i bede musial sie przygotowac na kupno nowej karty.

 

I tak, kupowalem na allegro 1st i ostatni raz.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za pomoc i czas.

Edytowane przez Misiekpysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...