Skocz do zawartości
cross77

Obraz z komputera stacjonarnego w laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie szukam programu typu udostępniania zdalnego pulpitu przez lan czy internet, lecz jakiegoś kabla czy połączenia dzięki któremu będę mógł podłączyć obraz z komputera stacjonarnego ( DVI/HDMI/MINI HDMI lub ANALOG ) do monitora w laptopie( ANALOG ). Nie wiem czy to jest to, ale znalazłem jedynie coś takiego lecz nie wiem do końca do czego służy: http://allegro.pl/ad...2593136907.html

Edytowane przez cross77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie da się tego zrobić w taki sposób jak chcesz, chyba że rozpracujesz interfejs którym matryca jest podpięta w laptopie do płyty głównej. Ten kabelek do którego dałeś link to już w ogóle zupełnie coś innego, nie związanego z wyświetlaniem obrazu.

 

Czemu nie możesz wykorzystać zdalnego pulpitu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie szukam programu typu udostępniania zdalnego pulpitu przez lan czy internet, lecz jakiegoś kabla czy połączenia dzięki któremu będę mógł podłączyć obraz z komputera stacjonarnego ( DVI/HDMI/MINI HDMI lub ANALOG ) do monitora w laptopie( ANALOG ). Nie wiem czy to jest to, ale znalazłem jedynie coś takiego lecz nie wiem do końca do czego służy: http://allegro.pl/ad...2593136907.html

 

To jest adapter USB-RS232.

 

Pogooglaj pod hasłem DisplayLink, może to Ci coś da.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...