Skocz do zawartości
cezar1125

DMDE zmiany w partycji i strata danych

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas zmiany miejsc w partycjach zmieniły mi się na dysk dynamiczny i za pomocą tego filmiku:

próbowałem zmienić z powrotem na dynamiczny. Niestety z trzech partycji zrobiła mi się jedna - pusta:((( Czy straciłem całe dane czy jest jakaś szansa odzyskania? Czy zostaje firma odzyskująca dane? Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis filmu na YT:

Jak zmienić dysk dynamiczny na dysk podstawowy programem DMDE lub innym dowolnym edytorem HEX.

 

Przy jednej partycji podstawowej !

Film z przywróceniem w przypadku partycji więcej niz jedna i z logiczną jest gdzie indziej.

Dołączona grafika

 

Spróbuj użyć programu TestDisk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jestem idiotą, że nie doczytałem opisu...

Próbowałem, ale program widzi chyba tylko jedną partycję 40 gigową, te dwie co wcięło nie wiadomo co z nimi, więc nic chyba tym nie zdziałam... Jakieś inne pomysły?

Menedźer dysków widzi cały dysk, natomiast partycja jest tylko 40 giga.

 

A może instrukcja z ostatniego posta: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic503199.html

Teraz to boję się cokolwiek robić...

Edytowane przez cezar1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odzyskaniu całej jednej partycji pomogl mi Partition Guru, niestety drugiej dużej nie znalazł. DMDE pokazuje pliki z tej usunietej i nieodzyskanej ale darmowa wersja umozliwia odzysk plik po pliku. Teraz ta partycja jest jako "nieprzydzielone" miejsce.

A może proponujesz na tym nieprzydzielonym miejscu utworzyc partycje i wtedy odzyskac dane, bo teraz programy do odzyskiwania nie widza tego miejsca w ogóle?

 

Edit: chciałem zakupić DMDE ale nie akceptują darmowych kont poczty e-mailDołączona grafika

Edytowane przez cezar1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...