Skocz do zawartości
Mihau99

OCZ Agility 3 vs OCZ Vertex 4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zbieram się za kupno dysku SSD, wybór padł na OCZ Vertex 4 64 gb za 330 zł. Sprzedawca zaproponował mi do wyboru jeszcze OCZ Agility 3 128 gb w cenie 380 zł. Wiadome, że Vertex 4 jest wydajniejszy i nowszy ale zastanawiam się czy to wykorzystam, ponieważ na dysku będzie postawiony system i przeznaczony będzie do codziennej pracy. Zastanawiam się czy nie wziąć Agility 3 ze względu na większą pojemność, którą bym wykorzystał np. na instalacje gier. Proszę o rade, ponieważ nie jestem w temacie co do dysków SSD a słyszałem, że były jakieś problemy z kontrolerem SandForce, który jest w Agility.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zbieram się za kupno dysku SSD, wybór padł na OCZ Vertex 4 64 gb za 330 zł. Sprzedawca zaproponował mi do wyboru jeszcze OCZ Agility 3 128 gb w cenie 380 zł. Wiadome, że Vertex 4 jest wydajniejszy i nowszy ale zastanawiam się czy to wykorzystam, ponieważ na dysku będzie postawiony system i przeznaczony będzie do codziennej pracy. Zastanawiam się czy nie wziąć Agility 3 ze względu na większą pojemność, którą bym wykorzystał np. na instalacje gier. Proszę o rade, ponieważ nie jestem w temacie co do dysków SSD a słyszałem, że były jakieś problemy z kontrolerem SandForce, który jest w Agility.

 

od Agility trzymaj się z daleka

na Vertexa 4 niektóre osoby narzekają ( nie interesowałem się sprawą więc nic konkretnego nie jestem w stanie powiedzieć )

najbezpieczniej jest kupić samsunga 830 lub cruciala m4, to sprawdzone i bezproblemowe dyski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki jest sens kupować w tej cenie Vertexa 4, jak również 64GB Plextor M5S jest już za 264zł? A za 380zł to lepiej kupić coś porządnego, lepszej jakości, szybkości i pewniejszego zamiast Agility.

W podanym linku jest wiele bardzo dobrych dysków w zbliżonej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...