Skocz do zawartości
Karpe

Niedziałający klawisz w klawiaturze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od ponad pół roku posiadam klawiaturę Microsoft 2000.

Od około 3 dni przestał mi działać klawisz " r ".

Odkąd mam tą klawiaturę nie działało mi kilka przycisków, ale gdy odłączałem ją od portu usb i na nowo podłączałem to już działały.

Natomiast z klawiszem " r " jest inaczej, na nic nie reaguje a jest to strasznie denerwujące bo nawet nie mogę normalnie pisać.

Dodam że rozkręcałem klawiaturę i nie widzę niczego uszkodzonego, wszystko jest tak jak być powinno.

Myślałem nad jakimiś sterownikami do niej ale nic nie znalazłem.

Mógłby ktoś mi pomóc ? Jeśli ktoś zna jakieś sposoby na to by ten klawisz działał, to proszę mi wytłumaczyć najlepiej w punktach co trzeba zrobić, jestem troszkę zielony co do kwestii komputerów, więc dlatego mówię żebyście wyjaśnili mi co i jak.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Karpe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w Panel Sterowania>>Region i język>>Klawiatury i Języki; i sprawdź czy język domyślny jest ustawiony na polski i czy klawiatura jest na Polski(Programisty). Do tego sprawdź w menadżerze urządzeń(Mój Komputer>>Prawy przycisk myszy>> właściwości) czy nie jest wyświetlana na żółto lub z wykrzyknikiem.

Jak wszystko jest ok, to najprawdopodobniej klawiatura jest uszkodzona np. słabo widoczne uszkodzenie taśmy lub ścieżek. Zapewne nie masz już na nią gwarancji, więc nic co było by w miarę opłacalne nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...