Skocz do zawartości
@MAKAR@

płyta+ram pod i5

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

 

Uzbierałem 600zł na płyte i ram.

Myślałem o

 

ASROCK P67 PRO3 Intel P67 330zł

 

*Corsair* Vengeance 8GB 2x4GB 1600MHz DDR3 CL9 XMP 179zł

 

Procka q9550 sprzedam dołoże 300zł i kupie 3570k , mam zamiar pPoodkrecic na 4,5 (jeśli sie da) mam jeszcze dfi t2rs plus ale możliwe ze jestg uszkodzona i wysle ja na gware ponieważ komp sie sam włącza (w biosie standard)Głownie bede grał w gry (bf3,czekam na metro,gta5),czasami film z dziewczyna w hd.Jak uzbieram pieniadze to mam zamiar kupic gtx670/680 teraz mam gtx570.

 

ps: Warto kupić te podzespoły czy może inna płyta ram>? Kiedyś podstawa była płyta (dalej jest) ale trzeba było wydać sporo $ a teraz widze że polecacie te tanie za 300zł.

 

Pozdrawiam

 

ps2:jeszcze jedno mugen v2 bedzie mi pasować ?

Edytowane przez @MAKAR@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była moda na "przyszłościowość" (która, jak się okazało, trwała max rok/dwa Dołączona grafika ), do tego tańsze płyty były znacznie gorszej jakości niż teraz, pomijając już fakt że większość pozycji ze stajni intela jest niepodkręcalna :)

Ram tradycyjnie najtańszy - częstotliwość czy "dual" nie mają znaczenia przy tej architekturze.

 

na pewno masz za tyle tego asrocka ? tyle to on kosztował pare mcy temu jak był polecany - sporo się działo od tego czasu.

Poniżej 400zł powinno się coś znaleźć na Z77 (aczkolwiek asrock do OC lepszy, tylko bez wyjścia na monitor)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była moda na "przyszłościowość" (która, jak się okazało, trwała max rok/dwa Dołączona grafika ), do tego tańsze płyty były znacznie gorszej jakości niż teraz, pomijając już fakt że większość pozycji ze stajni intela jest niepodkręcalna Dołączona grafika

Ram tradycyjnie najtańszy - częstotliwość czy "dual" nie mają znaczenia przy tej architekturze.

 

na pewno masz za tyle tego asrocka ? tyle to on kosztował pare mcy temu jak był polecany - sporo się działo od tego czasu.

Poniżej 400zł powinno się coś znaleźć na Z77 (aczkolwiek asrock do OC lepszy, tylko bez wyjścia na monitor)

 

Ceny z allegro nie liczyłem wysyłki.Warto kupować z77?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zapomniałem że mam stare konto :P Mam 3570k i jest git.Chodzi na razie na standardzie a w bf mi fps skacze 80-180 przeważnie 1xx ;) Gram na minimalnej w 1680x1050.Nie ogarniam tak płynnie jest ;D Zadowolony jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...