Skocz do zawartości
gro321

Problem Przy uruchamianiu Windowsa xp home edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem, gdyż Zainstalowałem od nowa system Widnows. Wszystko się ładnie instalowało do czasu gdy Pisało że system windows uruchomi od nowa komputer. ok restart pojawia się ten panel żeby nacisnąc F6 del itp. gdy znika to okno do dalszego włączania się systemu pojawia się czarny ekran który trwa od 1-2min.po tych 2 min pojawia się na tym czarnym tle pasek biały który ładuje się do połowy przez 4-5min gdy czas minie pojawia się ikonka windowsa tak jak przy normalnym uruchomieniu komputera i potem już jest wszystko ok.

 

W czy problem.Chciałbym wiedzieć od czego mam to czarne tło i ten biały pasek ładowania ?

 

Proszę o pomoc

Edytowane przez gro321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały pasek ładowania - sam sobie odpowiedziałeś. To pasek ładowania ;]

A czarny ekran - to może przez sprzęt.

 

Sprzęt tzn mógłbyś jaśniej bo jestem zielony ;] biały oasek ładowania no łąduje się ale to przez dłuższy czas a jak rok temu robiłem formata systemu to wszystko bło normalnie komputer sie ładował w 10 sek ... Edytowane przez gro321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz co to za komputer? Netbook, notebook, PC, tablet?

Interesują nas konkrety czyli parametry, model oraz marka zasilacza też jest ważna.

Przyczyn może być dużo, ale zaczął bym sprawdzanie od radiatora czy nie jest zakurzony oraz czy dysk nie ma bad sektorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz co to za komputer? Netbook, notebook, PC, tablet?

Interesują nas konkrety czyli parametry, model oraz marka zasilacza też jest ważna.

Przyczyn może być dużo, ale zaczął bym sprawdzanie od radiatora czy nie jest zakurzony oraz czy dysk nie ma bad sektorów.

 

Temperatury 45 stopni płyta główna Procesor graficzny 59 stopni wdc 44 stopnie. radiator zakurzony PC i co to znaczy ''Dysk nei ma bad serwerów'' Edytowane przez gro321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naucz się czytać.

 

Dwa: Podaj pełną specyfikację komputera.

 

Nie jesteś w stanie tego zrobić, zanieś kompa komuś kto to ogarnie i zarobi parę złotych.

 

Miło jak od tego jest internet zeby móc coś samemu zrobić ;]] a widzę że Mało pomagasz .; [

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóc można komuś, kto daje sobie pomóc a nie ofierze, dla której bad sektor = bad serwer.

Nie potrafi podać pełnej konfiguracji mimo, że jest o to dwa razy proszony w temacie oraz w

Zanim cokolwiek napiszesz..

 

 

Osobnikom z typowo roszczeniową postawą wobec internetu, nie dającym nic z siebie mówimy wyjdź!

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomóc można komuś, kto daje sobie pomóc a nie ofierze, dla której bad sektor = bad serwer.

Nie potrafi podać pełnej konfiguracji mimo, że jest o to dwa razy proszony w temacie oraz w

Zanim cokolwiek napiszesz..

 

 

Osobnikom z typowo roszczeniową postawą wobec internetu, nie dającym nic z siebie mówimy wyjdź!

 

Przykro mi ale ja nie jestem Super jak ty w komputerach jestem prostym człowiekiem kóry szuka pomocy w problemie więc proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim napisz co to za komputer? Netbook, notebook, PC, tablet?

Interesują nas konkrety czyli parametry, model oraz marka zasilacza też jest ważna.

 

Model płyty głównej

Model procesora.

Pamięć, jej pojemność, ilość kości.

Modele wszystkich dysków twardych w komputerze.

Marka, model, moc zasilacza.

 

 

radiator zakurzony PC

 

Na początek posprzątaj w kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model płyty głównej

Model procesora.

Pamięć, jej pojemność, ilość kości.

Modele wszystkich dysków twardych w komputerze.

Marka, model, moc zasilacza.

płyta głowna AsRock G41C-S intel g41+ich7 chipsets procesor:Intel core duo e2200 2,2Ghz Modele dysków jak to sprawdzić i zasilacz 240vol 5a 50hz marka Fenix

 

 

Na początek posprzątaj w kompie.

 

Edytowane przez gro321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...