Skocz do zawartości
Kailara

Problem Z szybkościa łącza

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Dzis kupilem nowy komputer wgrałem na niego win 7 na starym komputerze mialem xp.

Mam Duzy problem z połaczeniem z siecia ,

Internet odbieram poprzez antene radiowa ktora idzie kabelkiem do karty sieciowej,

Na xp uzywalem Ralink Wirless Lan Card Ale nie wiem czemu pod win 7 Nie chce kompletnie dzialac:(

Karta jest nie aktywana czytalem ze sa problemy z ralinkami pod win7 i trzeba nowe sterowniki ale nic nie udało mi sie znalesc jesli ktos wie gdzie mozna pobrac takie sterowniki to niech da znac . ( szukałem na stronie ralinka ale nic konkretnego nie znalazlem) Gdy wyjmowalem ja z komputera na niej było napisane Sparklan II

 

Mam tez zakupioną razem z nowym komputerem karte sieciowa Tp Link Wirless N PCi Adapter Model Tl-wn751nd

Ale na tej karcie Internet tak jakby chodzi mniej stabilnie i szybkosc łącza nie jest taka dobra,

Normalnie mialem 6 Mb/s a na tej karcie w testach max 3 Mb/s

Moze ktos cos poradzic ? Najbardziej interesowałoby mnie uruchomienie Karty Ralinka ale ta tez bedzie dobra gdy bedzie chodzila jak tamta.

Edytowane przez Kailara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...