Skocz do zawartości
hzAAAA

Problem ze Snifferem/kartą sieciową (ściąganie streamów z internetu)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym "ściągać" pewne streamy z neta z pomocą takich programów jak:

-HIDownload lub VSO Downloader

 

Niestety mam pewien problem. Programy te "tak jakby" nie wykrywaja moje internetu. Tzn. jako "karte siecowa" te programiki wykrywaja mi cos takiego:

__Realtek RTL8168B/8111B PCI-E Gigabit Ethernet NIC__, a ja w rzeczywistości korzystam z neostrady..., nie używam żadnej karty sieciowej.....

 

mam windows 7

-do działania sniffer jest potrzebny jakiś program/sterownik WinPcap , ktory mam zainstalowany...

 

Sytuacja wyglada tak ze , net mi chodzi(neo), karta siecowa rzekomo jest wykryta , ale żadnych streamow mi nie "wylapuje".

 

Teraz pytanie, co zrobic aby jako "karte sieciowa" lub inaczej "adapter połączenia z internetem" wykrywało mi neostrade??

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiDownloader nie jest do pobierania streamów tylko plików z internetu. Do streamów jest np. VSO Downloader. Więc jeżeli zamierzasz pobierać stream to za jego pomocą. "WinPcap is the Windows version of the libpcap library; it includes a driver to support capturing packets.". Co do "jaką kartę sieciową wybrać?" - czyli jaki interfejs sieciowy to zrób screenshota to (być może) ci podpowiemy.

Edytowane przez Verbal.Kint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę post stary, ale... Ciekawym programem jest Fiddler. Można wyciągnąć dużo informacji, które przepływają na interfejsie / w przeglądarce. Streamy też można spróbować nasłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...