Skocz do zawartości
Markus1

Dziwny problem po instalacji sterownika grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przyznam, że normalnie zbaraniałem. Nigdy nie miałem takiego przypadku może ktoś coś podpowie?

Instaluję system na moim (drugim już po wymianie) dysku crucial m4 256. Instaluję windows tworząc partycję wszystko idzie ok. Po tych wszystkich kilkukrotnych restartach wymuszanych przez instalator system jest zainstalowany. Teraz po instalacji systemu przychodzi pora na instalację sterowników. Chipsetu płyty, gniazd usb 3.0, grafiki, karty dźwiękowej itp. Jeśli tylko zaczynam instalować właściwy sterownik do grafiki (gtx 480) po instalacji mam momentalnie zwis systemu. Nie pomaga instalacja starszych wersji sterownika. Muszę wejść w tryb awaryjny wyinstalować sterownik nvidia, driver sweeperem usunąć wpisy z rejestru i system wstaje. Myślałem początkowo, że driver jest ok jedynie obraz pojawia się w jakiejś nietypowej rozdzielczości nie obsługiwanej przez mój monitor. Doinstalowałem nawet sterownik monitora do windows 7 ale to nic nie dało. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Jeśli tylko podepnę mój stary dysk systemowy czyli crucial M4 128 system natychmiast wstaje i wszystko gra. Benchmarki hulają , słowem wszystko gra....

Edytowane przez Markus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uzywasz sterownikow ze strony nvidi to moze zainstaluj X-Treme. Inna kompilacja wiec moze zadzialają- http://www.tweakforce.com/. Ja mam tez problem ale ze sterami do X-Fi, wykrywaniem karty i kluczami do Dolby & DTS pack'a. Kupilem SSD'ka, sflashowalem go na nowy firmware(Vertex 3 i zaczynam zalowac zakupu), bios plyty tez i problem. PC i kumaty uzytkownik ktory zaczyna ingerowac w jego mozliwosci to wieczny problem :/. MICROSOFT SUX!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...