Skocz do zawartości
SZHRANC

Fujitsu -Siemens ESPRIMO Mobile V5515

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dorwałem dziś laptopa model taki jak w temacie i nie mogę zainstalować sterowników do karty graficznej. Ściągam ze strony producenta - http://support.ts.fu...99-E54A0EB2703F i podczas instalacji wyskakuje błąd, mała ramka w jej nagłówku "SiSbase.dll" a w środku ramki napis" Can't find InstFunc.exe result file". Na końcu wyskakuje komunikat - The system cannot detect device, please confirm that the device is configured properly and the restart setup program". Plik Instfunc, znajdue się w jednym z folderów, które należą do sterowników (nie wiem czy to pomoże, staram się opisać mozłiwie jak najlepiej zagadnienie).

Sciągnąłem również starsze sterowniki i również wyskakują błędy "Useddl failed" Couldn't load <i tu lokalizacja oraz nazwa sterownika", po kliknięciu w ramkę z błędem wyskakuje napis: "Couldn't load Sisparse.dll". Po kolejnym kliknięciu ok, wyskakuje raport a w nim:

Error Code: -5011 : 0x80040702

Error Information:

>SetupDLLSetupDLL.cpp (524)

pAPP:SiS VGA Utilities

PVENDOR:

PGUID:

$7.1.100.1248

 

Ps. Producent opisał, alternatywny sposób isntalacji:

(3) INF install

for example: XP-SP2

Go to "Control Panel -> Display", select "Setting -> Advanced -> Adapter -> Properties", select "Driver -> Update",

and point to INF's location.

Problem w tym, że jak wchodzę wg wskazań w ekran>ustawienia>zaawansowane>monitor > to zakładka właściwości nie jest aktywna.

Ps.

Nie mogę oglądać filmu w Kmplayer, tzn obraz jest bardzo malutki i skacze (ma chyba 3 klatki na sekundę). Co może być przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.

 

Edycja:

Rozwiązałem problem, uruchomiłem instalację poprzez menadżera użądzeń, namierzyłem sterownik w folderze i zadziałało. :)

Edytowane przez SZHRANC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...