Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Gry wyścigowe na tym forum stają się chyba coraz mniej popularne, no ale fakt. F1 do tych świetnych się nie zalicza.

 

Moje porównanie wszystkich trzech wersji:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=alqzmzougTs

F1 2012 vs. F1 2011 vs. F1 2010 - graphics & sound comparison

 

HQ 1080p:

part 1 - DOWNLOAD

part 2 - DOWNLOAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, ze arcadowek z dobrym/przyjemnym modelem jazdy na pc praktycznie nie ma. A o symulacjach jest masa innych miejsc gdzie mozna rzeczowo podyskutowac.

 

Wyjatkiem byl Shift z modami, co potwierdza aktywnosc uzytkownikow w jego topicu swego czasu.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam F1 2012 i tu muszę przyznać że jest lepiej niż z poprzednimi ... co prawda boli mnie brak kierownicy która przy takiej grze powodowała by ocene 11/10 :P na klawiaturze ciężko na początku opanować bolid ... [z kontrola trakcji nawet :| ] ale dla mnie to pewnego rodzaju plus [lubie wyzwania :) ] Grafika i dzwięki [a przede wszystkim dzwięki] są cudowne w słuchawkach [dobrych] siedzac w bolidzie czuje się jakby się nim naprawde jechało...

 

więcej opisze jak troche czasu nad nią posiedzę, puki co dużo nie miałem czasu i pisze tylko 1 wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak tragiczna ze rece opadaja (z kierownicy). Bolidy sa strasznie nafaszerowane podsterownoscia i to nie tylko moje spostrzezenia. Masa ludzi na to narzeka i nawet nadsterowny setup specjalnie tu nie pomaga. AI to kretyni do potegi, na wiekszosci torow urzadzaja destruction derby na T1. Dno i metr mulu, do pogrania jedynie z asystami i na padzie z piwem w drugiej dloni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma potencjał i tak jak Carson napisałał ma kilka rzeczy które są ciężkie do zniesienia... ja w chwili obecnej odstawiłem F1 na troche, poczekam może poprawią te największe problemy.

 

@Sewer

jeśli słowo "podniecać" było do mojego postu to się grubo mylisz...

Posiadałem swego czasu kierownice [lecz po paru latach się popsuła :D] więc wiem jakie są różnice i co napisałem w poprzednim poście ... poczekam troche aż połatają ciut F1 i zorganizuje sobie kierownice [kupie/pożycze] by się móc nią w pełni cieszyć puki co mam w co grać w wolnym czasie a i na klawiaturze też można pograć...

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Mam do Was dwa pytania czy na wersji steam dostajemy acziki na xlive ? czy przechodząć do jakiegoś zespołu jesteśmy w stanie wybrać sobie partnera zespołowego ?

 

No i przede wszystkim czy opłaca się kupować grę po pa patchach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...