Skocz do zawartości
Grzeinik

Proszę o sprawdzenie loga z OTL. Laptop ostro zamula./

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ~2 dni mój netbook zamula dosyć ostro. Wcześniej kiedy grałem na nim w League of Legends to gierka chodziła bez problemu, teraz gdy ją odpalam to procek obciąża się praktycznie w 100% nie da się w zasadzie grać. Poza tym odpalenie jakiegoś programu i fimiku w przeglądarce powoduje, że netbook zamula- jeszcze 2 dni temu wszystko śmigało bez problemu. Nawet przewinięcie strony jakiejkolwiek scrollem- zamula.

 

ThnikPad x120e

AMD E-350 (2 rdzenie, 1.60 GHz, 1 MB cache)

RAM 8192 MB (SO-DIMM DDR3, 1333 MHz)

Dysk twardy 320 GB SATA 7200 obr.

Przekątna ekranu 11,6" 1366 x 768 (HD)

Karta graficzna AMD Radeon HD 6310

 

Antywirus niczego nie wykrył, Dr.Web CureIt! oraz Malwarebytes Anti-Malware również niczego nie znalazły. Na wszelki wypadek przeskanowałem jeszcze kompa Spybotem Search & Destroy- również nic./

Tutaj log z OTL: http://wklej.org/id/834654/

 

Nawet zwykłe odpalenie jednocześnie dwóch kart w przeglądarce zmusza procek do pracy na 90% i trzeba czekać chwilę aż się odmuli./

 

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,

Jerzy

Edytowane przez Grzeinik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj screen z CrystalDiskInfo.

 

Dzięki za chęci, ale chyba udało mi się ogarnąć kompa. Wyczyściłem porządnie dysk systemowy, powyłączałem niektóre usługi, wywaliłem co niepotrzebne z autostartu, wyczyściłem rejestr, Za pomocą Brazos Tweaker ustawiłem max wydajność i teraz mój ThinkPad hula normalnie. Możliwe, że było ustawione "maksymalne oszczędzanie baterii" nawet na podłączonym zasilaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...