Skocz do zawartości
wil.m

Dysk twardy do 300-350zł (dane i gry)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem w trakcie poszukiwania dysku twardego do komputera stacjonarnego, który miałby SATA 3 i przynajmniej te 7,200 obr/min, przy tym był cichy i szybki bo oprócz danych jedna partycja będzie poświęcona na gry. Minimalna pojemność jaka mnie interesuje to 500GB, max 1TB. Mam SSD jako dysk systemowy ale ma tyko 64GB, a musiałem kupić dyski krótko po powodziach w tajlandii więc jadę na jakimś odkupionym używanym HDD 160GB na dane, ale jego pojemność zaczyna mnie ograniczać, a dźwięk denerwować. Co byście polecili do 350zł max (ale wolałbym zamknąć zakup poniżej 300 jeśli to możliwe i ładowanie gier nie odniesie jakiegoś uszczerbku na tym) Z góry dziękuję za dobrą radę.

Edytowane przez wil.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecam WD Blue 1TB.

 

Wydajność podobna do Seagate powyżej ale dłuższa gwarancją (2 lata zamiast 1)

chodzi mi o ten model:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__katalog_produktow/id_gl__8/id_produktu__5138/__Dyski_Twarde_HDD_WD_Caviar_Blue_1TB_64MB_Cache_S_ATA_3/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Seagate, dojechał do mnie dysk fabrycznie padnięty, po 2 tygodniach dostałem jakiegoś refurba, który wydaje dziwne dzwięki jak się rozkręca...

 

Ale seagate daje tak naprawdę 2 lata gwary i można realizować bezpośrednio u nich przez internet. Może sklepy dają tylko rok, bo dyski non stop wracają? :P

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...