Skocz do zawartości
chemiczny_ali

Problem Gigabyte GTX460 768MB

Rekomendowane odpowiedzi

+ za wiesci o % ;]

co do kart nio wydałeś ale teraz juz ceny powinny lecieć ciągle w duł

Palit już niżej niz 600 zł za GTX460 1024MB

Msi GTX460 CYCLONE 1024MB za 629 zł

Wszystko dostępne od reki i nadchodzące premiery GTX 460 SE GTX580 HD 6900 odciągną uwagę od podnoszenie cen tych co sa a skupia sie na nowościach wiec tez skorzysta na tym seria HD68.. bo już będzie trochę tego w sklepach i powinny byc juz w normalnych cenach .Uwaga przeniesie sie na górnej półki cenowej :) i tam na początek czyli podatek od nowości będą windować cenę do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

ja mam takie pytanie do was Jezeli mam płyte pod grafiki na crossfirex i chciałbym poodłączyc 2 grafike na fizyke to bedzie działac ?

 

grafika 1 to gtx 460 a 2 to 9600gt

Edytowane przez sopi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devi & metal - duże znaczeni am CPU, wcześniejszy screen był przy teście bez OC bo mi się nie uruchomił poprawnie EPU-6 Engine ...

 

Z OC 10% CPU, pamięci, FSB - 11 pkt więcej:

Dołączona grafika

 

EDIT:

Macie podkręcone grafiki i lepsze + podkręcone procesory, W7

... tym bardziej głupieje, przekonam się chyba dopiero wtedy jak W7 zainstaluje, czy wszystko jest OK

 

sopi123, dokładnie takie połączeni mam ja, z tym, że na mojej płycie tylko jedno gniazdo PCI-E chodzi x16, drugie tylko 8x (ale nie zauważyłem przy testach samego 9600GT spadek w stosunku do PCI-E x16)

Edytowane przez acp___

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SikohR1

Dokładnie - po przesiadce na czysty Win7 dopiero okaże się czy wszystko jest OK. Nie spostrzegłem że masz WinXP i dlatego się dziwiłem że przy bardzo podobnym configu masz problemy... Zasilacz nie powinien być u Ciebie problemem (w końcu jak sam zauważyłeś mój jest przecież słabszy przy bardziej prądożernym procu i karcie do physxa no i trzem HDD...) tym bardziej że karta pod physx praktycznie nigdy nie jest w 100% obciążona. Ew. spróbuj jeszcze (o ile tego nie robiłeś) odinstalować stery grafiki, wyczyścić Driver Cleanerem i zainstalować wszystko na nowo - ale nie wydaje mi się (co innego gdybyś się z jakiegoś radeona przesiadał...). Powodzenia :) I smacznego Jasia Wędrowniczka życzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za wiesci o % ;]

co do kart nio wydałeś ale teraz juz ceny powinny lecieć ciągle w duł

Palit już niżej niz 600 zł za GTX460 1024MB

Msi GTX460 CYCLONE 1024MB za 629 zł

Wszystko dostępne od reki i nadchodzące premiery GTX 460 SE GTX580 HD 6900 odciągną uwagę od podnoszenie cen tych co sa a skupia sie na nowościach wiec tez skorzysta na tym seria HD68.. bo już będzie trochę tego w sklepach i powinny byc juz w normalnych cenach .Uwaga przeniesie sie na górnej półki cenowej :) i tam na początek czyli podatek od nowości będą windować cenę do góry

 

No dokładnie. Obserwuje ceny juz od miesiaca, ale poczekam jeszcze kilka dni na zakup nowego sprzetu. Ceny kart systematycznie spadaja, tak samo jak procesorow :)

Edytowane przez malysz01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za wiesci o % ;]

co do kart nio wydałeś ale teraz juz ceny powinny lecieć ciągle w duł

Palit już niżej niz 600 zł za GTX460 1024MB

Msi GTX460 CYCLONE 1024MB za 629 zł

Wszystko dostępne od reki i nadchodzące premiery GTX 460 SE GTX580 HD 6900 odciągną uwagę od podnoszenie cen tych co sa a skupia sie na nowościach wiec tez skorzysta na tym seria HD68.. bo już będzie trochę tego w sklepach i powinny byc juz w normalnych cenach .Uwaga przeniesie sie na górnej półki cenowej :) i tam na początek czyli podatek od nowości będą windować cenę do góry

 

byla przez chwile, teraz jest niedostepna i po 680.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) . mam pytanie o gtx460 gigabyte oc i chciał bym się do wiedzieć jak wyczyścić radiator.... i czy można zdjąć tą metalową obudowe..bo generalnie oto sie rozchodzi... ze nie ma jak wyczyścić samego radiatora.... jakieś porady ?? z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :) . mam pytanie o gtx460 gigabyte oc i chciał bym się do wiedzieć jak wyczyścić radiator.... i czy można zdjąć tą metalową obudowe..bo generalnie oto sie rozchodzi... ze nie ma jak wyczyścić samego radiatora.... jakieś porady ?? z góry dzięki :)

 

Można, ale żadna ona tam metalowa, tylko plastikowa, a żeby ją zdjąć, trzeba odkręcić 4 śrubki:

 

Dołączona grafika

 

 

A radiator można przepłukać pod bieżącą wodą i wysuszyć go suszarką albo położyć na kaloryferze, tylko trzeba uważać, żeby się nie poparzyć :D

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem serie testów pod Windows XP:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W sig'u pełne wyniki.

 

Sprawdziłem też zużycie GPU w testach i w PC Marku 05 oraz Aqua Marku 3 grafika nie pracuje na 100% ... w Aqua marku 3 jest to ok. 75% (taktowanie też nie maksymalne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uszczuplić liczbę profili wydajności w bios'ie do trzech?

 

Dołączona grafika

 

Chodzi mi o to, żeby tryby 3D ograniczyły się tylko do ustawień PL 0.

 

Trochę dzisiaj z tym kombinowałem, ale coś mi to nie za bardzo wychodzi / ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sopi123

Dołączona grafika

 

Troche bezsensowny montaz ale moze cos to da Dociska to radiatorka z chłodzenia sekcji zasilania ale ile to da ?? Tego to nie wiem tak mi wpadło to tam zamontowac w ten sposob :)

jeszcze pytanie

 

http://www.proline.pl/?p=TR+GF-100+BTK

 

Do gtx 460 podejdzie ??

Edytowane przez sopi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za wiesci o % ;]

co do kart nio wydałeś ale teraz juz ceny powinny lecieć ciągle w duł

Palit już niżej niz 600 zł za GTX460 1024MB

Msi GTX460 CYCLONE 1024MB za 629 zł

Wszystko dostępne od reki i nadchodzące premiery GTX 460 SE GTX580 HD 6900 odciągną uwagę od podnoszenie cen tych co sa a skupia sie na nowościach wiec tez skorzysta na tym seria HD68.. bo już będzie trochę tego w sklepach i powinny byc juz w normalnych cenach .Uwaga przeniesie sie na górnej półki cenowej :) i tam na początek czyli podatek od nowości będą windować cenę do góry

 

Gdzie takie ceny sa w ogole?Bo albo weekend trwał bardzo długo albo te ceny niesprawdzone nigdzie głębiej niz na stronie głownej ceneo.Ja narazie daje sobie siana z zakupem bo widze ,ze ceny poszły w ostro góre...zobaczymy co sie bedzie działo w czasie "świątecznych promocji"

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą czy Chieftec 450W [GPS-450AA-101A] wytrzyma wraz z GTX 460 od MSI wraz z tym zestawem?

Aktualnie całość wraz z HD 4770 brał około 330W w stresie.

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to ludzie mają podobne zestawy i to jakoś działa ;)

 

@Maciem

Pomyliłem się miało być to: http://www.saturion.pl/index.php/product/105344/Podzespo_y_PC_/Karty_graficzne/GeForce_with_CUDA_GTX_460_MSI_1024MB_PCI_E_CYCLONE_OC.html

 

 

ja zamówiłem, zobaczymy czy je w ogóle mają w tej cenie ;)

Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...