Skocz do zawartości
chemiczny_ali

Problem Gigabyte GTX460 768MB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge zainstalowac nowych sterow 301.42 WHQL bo instalator konczy instalacje ze statusem "not installed" dla kazdego sterownika chwile po odpaleniu instalki. Co jest do diabla ?

 

EDIT:

 

juz sobie porazilem, instalator jakis szajsowaty. poszlo przez menedzera urzadzen.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zainstalowac nowych sterow 301.42 WHQL bo instalator konczy instalacje ze statusem "not installed" dla kazdego sterownika chwile po odpaleniu instalki. Co jest do diabla ?

 

EDIT:

 

juz sobie porazilem, instalator jakis szajsowaty. poszlo przez menedzera urzadzen.

 

U mnie był kwas z instalacją jednej z ostatnich wersji beta, bo miałem windowsowe temp'y wrzucone na ramdyska - zmiana na domyślne wartości na czas instalacji pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy napisałem to w dobrym temacie (w razie czego - przenosić) ale mam problem z grami np ostatnio Darksiders II. Otóz nawet gdy mam dajmy na to 40 klatek gra ścina i nie mam zielonego pocięcia co może być przyczyną. Mój sprzęt:

Phenom II X4 955 podkrecony do 3.8 (temp na luzie 33)

Gigabyte GTX 460 768MB

4GB ram

płyta Gigabyte MA77OT UD3

zasilacz 600W OCZ

Nie wiem czym taki problem może być spowodowany wydaje mi się, że sprzęt powinien dźwigać. Swego czasu próbowałem podkręcać grafikę ale nigdy nie dałem jej w ogień tak, żeby mogła się uszkodzić (zresztą nie ma artefaktów itd.). Kieeedyś miałem problemy z tą kartą wyskakiwały mi jakieś fioletowe kolory podczas gier, zawieszka i restart kompa lecz karta poszła na gwarancje. Szczerze powiem, że sytuacja zaczyna mnie irytować.. Nie ważne czy gram na 1920x1080 czy 1280x1024. Podobnie miałem z Wiedźminem 2 a śmiem twierdzić, że im gorszą ustawiłem rozdzielczość tym było gorzej. Można jakoś sprawdzić czy grafika nie jest uszkodzona albo cokolwiek na to poradzić? Pozdrawiam Seba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. http://forum.purepc.pl/topic/325992-geforce-gtx-460/

2. Darksiders II ma problemy z wydajnością przy ustawieniu cieni na wysokie

3. W2 - im niższa rozdzielczość tym mniej do roboty ma GPU a więcej CPU. Do tego masz wersję 768 która nie jest demonem.

4. Porównaj sobie wyniki w Vantage z innymi umieszczonymi na serwerze Futuremark. Odpal Furmarka czy jest 100% stabilna.

 

I generalnie naucz się używać forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem od 3 dni karty graficznej evga gtx 460 1gb 336ps. Podczas jej używania raz w cs:go wywaliło mi artefakty w postaci rozmazywania obrazu. Gra robiła się raz ciemna raz jasna i wyskakiwały duże kolorowe trójkąciki. Dodam że grafikę otrzymałem z rma za gtx 260. Mam pytanie czy mogę rdzeń grafiki przesmarować Coollaboratory Liquid Pro. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Link do grafiki:

http://forum.pcfoster.pl/topic/7247-mini-recenzja-gtx-460-1gb-evga/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnież pod C3 lepiej pakować się w poprzednie niż ostatnie - ja osobiście nie widzę różnicy poza smarkami.

http://www.3dmark.com/fs/145671 -310.09

http://www.3dmark.com/fs/194886 -314.07

 

Przy takim OC powinieneś mieć okolice 3200-3400

Dlaczego masz tak mało 3dmarków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...