Skocz do zawartości
chemiczny_ali

Problem Gigabyte GTX460 768MB

Rekomendowane odpowiedzi

też właśnie test widziałem.

co trzeba wiec do tej gry by było płynnie (40-50fps) w 1920x1200 lub 1650x1080 dx11 very high

gtx480 ? gtx460 sli ?

 

Lub CF z dwóch 5850. Ta gra mocno obciąża GPU. Już lepiej mogłeś ustawić sobie DX11 i ustawienia High. Grafika niewiele się różni, a jest troszkę płynniej. Jak chcesz mieć pełną płynność to niestety musisz ustawić DX 9.Na DX9 ze wszystkim na high u mnie FPS nie spada poniżej 40. Chcesz się bawić w DX11 to dokup drugiego GF, bo widzę że masz płytę pod SLI. W takich grach jak ww. Metro i Crysis jeszcze długo pojedyncze GPU może sobie nie nad rady w FHD, a tym bardziej z AA.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się bawić w DX11 to dokup drugiego GF, bo widzę że masz płytę pod SLI. W takich grach jak ww. Metro i Crysis jeszcze długo pojedyncze GPU może sobie nie nad rady w FHD, a tym bardziej z AA.

 

dzieki za odpowiedz kolego ;) nie gram dużo, tylko w starcraft 2, o Metro słyszałem tylko dużo dobrego to chciałem sprawdzić.

ustawie tak jak mówisz, a same oc karty na Twoich zegarach z podpisu, dużo fps daje?

ja mam płyte Crossfire, gdy brałem cieżko było z tej hurtowni o coś z SLI i wziąłem tą.

trzeba przyznać, że Asus robi teraz dzieła sztuki.

czy za pomoca SLI patch da sie ustawić SLI na tej płycie ? 2x pcie x16

 

wczoraj bawiłem sie jeszcze z odblokowywaniem rdzeni i udało sie odblokować 1 czyli 3x3,1ghz , szkoda że nie 4 :P

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah 925 na rdzeniu i napiecie 1.125 :D

 

Jak tam temperaturki ?

Paste masz z TR-a naniesiona ?

Uruchom gianta na 30 minut tak, zeby bylo caly czas 99% obciazenia gpu i napisz ile tam masz st C na rdzeniu.

 

Jak chcesz miec to zapisane w biosie to podaj taktowania i napiecie, to sie zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesla to jest do obliczeń karta jedynie , nawet nie wyjścia na monitor :lol2:

 

260.78 dają kopa 10-15% w crysisie , ale miga obraz i są arty na filmach.

 

Side.... u mnie sterownik 260.78 nie chce wejsc.

Mozesz zamieszac , zeby sie dalo ? :lol2:

 

 

Dołączona grafika

 

SIDEBAND !! :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam temperaturki ?

Paste masz z TR-a naniesiona ?

Uruchom gianta na 30 minut tak, zeby bylo caly czas 99% obciazenia gpu i napisz ile tam masz st C na rdzeniu.

 

Jak chcesz miec to zapisane w biosie to podaj taktowania i napiecie, to sie zrobi :)

 

 

 

No własie sam sobie juz wgrałem bios a co do temperatur Nie pytaj i nie zrobie testu na 30 minut :D bo po 5 minutach miałem juz hehe xD 70st C

 

 

aa pasta to nie tr :D tylko AS3

Edytowane przez sopi123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Side.... u mnie sterownik 260.78 nie chce wejsc.

Mozesz zamieszac , zeby sie dalo ? :lol2:

 

 

leven, żeby zaintalować sterownik 260.78 quadro, musisz podmienić ten plik w folderze do którego się on rozpakowuje [u mnie wygląda to tak - C:\NVIDIA\DisplayDriver\260.78\WinXP\English\Display.Driver] do folderu Display.Driver - nv4_disp.inf. To jest plik .inf ze sterownika 260.63 : ) Tylko nie wiem, czy to jest do końca prawidłowy sposób, ale ja tak u siebie zrobiłem i daje to możliwość zainstalowania każdych sterowników, czy to quadro, czy tesla. Ja właśnie wczoraj zacząłem kombinować z tymi sterownikami, zainstalowałem te 260.78 i testuję ; )

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem troche gdzie pisać, ale to pokrewny temat

Asus M4A79XTD EVO usb3 plyta obsługuje crossfire

czy za pomoca SLI patch da sie ustawić SLI na tej płycie ? ma 2x pcie x16

 

gdzieś czytałem, ale nie wiem czy prawde pisali :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jakbyś leven zamontował tego H50 na GPU jakie byłyby tempy i OC boost. Sam się zastanawiam nad kupnem i montażem H50 na swojej 480tce.

 

H-50 jest za duzy, zeby go zamontowac na gpu :lol2:

Na gtx 480 zaloz mk-13 z dwoma wentylatorkami 100 mm 2000 rpm:

 

KAZE-JYU-SLIM-2000 : Scythe Kaze Jyu SLIM 100mm Case/HDD Fan 2000 RPM : SC1012SL12M |Specialtech UK Water Cooling Shop

 

Pasta liquid pro na gpu i bedzie :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pod grafą nic nie mam i mieć nie będę, także myślę, że zmieściłby się :wink:

Kwestia tylko montażu i wydajności.

 

No i teraz na taka fajna karte chcesz przymocowac klocek h-50 ?

To bedzie dziwnie wygladac :rolleyes:

A tak poza tym jestem ciekawy jak to by sie sprawowalo.

 

p.s ... tacen ventus sobie bangla na tyle :)

Tez mam takie wentylatorki i sobie chwale.

Sa piekne.

 

leven, żeby zaintalować sterownik 260.78 quadro, musisz podmienić ten plik w folderze do którego się on rozpakowuje [u mnie wygląda to tak - C:\NVIDIA\DisplayDriver\260.78\WinXP\English\Display.Driver] do folderu Display.Driver - nv4_disp.inf. To jest plik .inf ze sterownika 260.63 : ) Tylko nie wiem, czy to jest do końca prawidłowy sposób, ale ja tak u siebie zrobiłem i daje to możliwość zainstalowania każdych sterowników, czy to quadro, czy tesla. Ja właśnie wczoraj zacząłem kombinować z tymi sterownikami, zainstalowałem te 260.78 i testuję ; )

 

Nie umiem tego zrobic :(

Wczoraj a wlasciwie dzisiaj cala noc siedzielismy z kumplem i robilismy chlodzenie na gtx 460.

Przy tym pekł literek wyborowej i jakos nie moge sie dzisiaj skupic :lol2: :lol2:

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj leven, leven :D :wink: Przecież nie będę Ci tego dokładnie tłumaczył, jak to zrobić, bo to jest banalne, nawet po cięższej nocy :oops: :wink: Może jutro Ci się uda, a jak nie, no to Ci to dokładnie wytłumaczę, na trzeźwy umysł :D :wink: Tylko przypadkiem teraz nie rób nikomu bios'u! :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj leven, leven :D :wink: Przecież nie będę Ci tego dokładnie tłumaczył, jak to zrobić, bo to jest banalne, nawet po cięższej nocy :oops: :wink: Może jutro Ci się uda, a jak nie, no to Ci to dokładnie wytłumaczę, na trzeźwy umysł :D :wink: Tylko przypadkiem teraz nie rób nikomu bios'u! :D :)

 

No bo caly czas pisze, ze nie mam odpowiedniego urzadzenia.

Podmieniam plik Display.Driver, ktory dales w linku i nici.

Cos musze zle robic.... :unsure:

 

p.s.... plik nv4_disp.inf z fotki (zaznaczone) mam zamienic na plik inf z linku, ktory dales i tyle ?

Potem tylko instalacja ?

 

Wlasnie tak robie 10 raz i zawsze mnie informuje przy instalce, ze nie mam odpowiedniego urzadzenia.

 

Jakies rady ?

 

Dołączona grafika

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... po podmienieniu pliku nv4_disp.inf w folderze Display.Driver uruchamiasz instalację, cofasz się wyżej, tzn. do głównego folderu z plikami instalacyjnymi sterownika, sterowników, tj. English [wersja angielska (us)] i uruchamiasz instalację sterownika plikiem setup.exe i wywala Ci taki komunikat:

 

Dołączona grafika

 

?

 

 

Edit:

 

Hmmm, Ty masz 7'emkę... chwila :D

 

 

Edit 2:

 

Spróbuj ten, to jest ze sterowników 260.63 pod 7/vista 64 bit - nv_disp.inf

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo caly czas pisze, ze nie mam odpowiedniego urzadzenia.

..................

 

masz gotowca

http://www.datafilehost.com/download-a7642aa4.html

Windows Vista / Windows 7 (64 bit)

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję, fakt, że do 480 ale to powinno w ten sam sposób chyba działać. Śmieszne jest to że na 480 w 2D default to 0.963v, a ludzie zmieniają nawet na 0.6v raptem i wszystko jest ok - ciekawe czemu Nvidia fabrycznie aż tyle zostawiła.

 

HMMM, zmieniłem obie na sztywno dla 3D i generalnie nic się nie zmieniło, dalej jest 1.025v.

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój z tymi sterownikami, skoro normalnie sie nie instalują ewidętnie jest z nimi coś nie tak.

lepiej mi ktoś odpowie :)

 

Asus M4A79XTD EVO usb3 płyta obsługuje crossfire

czy za pomoca SLI patch da sie ustawić SLI na płycie crossfire ? ma 2x pcie x16

 

na 2x gtx460

 

http://xdevs.com/e107_plugins/content/content.php?content.30 o to mi chodzi czy ktoś próbował ?

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie sobie spokój z tymi sterownikami, skoro normalnie sie nie instalują ewidętnie jest z nimi coś nie tak.

 

Nie instalują się normalnie, bo to nie są sterowniki pod konsumenckie karty graficzne, tylko pod profesjonalny sprzęt do pracy z grafiką 3D, w przypadku 260.78 to karty z serii Quadro, a 260.81 - Tesla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...