Jump to content
D0minikPL

Avermedia Live Gamer HD - warto?

Recommended Posts

Hej!


Ostatnio oglądając kanał LevelCapGaming na youtubie znalazłem filmik w którym opisał co to Avermedia Live Gamer HD. Mój angielski jest słaby i nie jestem pewny czy dobrze to zrozumiałem. Ten "wie heist er" nagrywa obraz z komputera bez obciążania komputera? np: nagrywając jakimś programem ma się o wiele mniej FPSów niż jakby się nagrywało a ten "wie heist er" nagrywa obraz bez spadku FPSów? To jest jakby zamiast używać softu do nagrywania użyję hard'u (?) i będę miał tyle samo FPSów jakbym nie nagrywał?


Proszę wytłumaczcie mi na czym polega to coś i czy się opłaca wydać ok. 400zł (200$)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki za odkopanie, ale może już ktoś się tym bawił? Test na pclabie jest bez sensu bo "live" w nazwie nie jest bez powodu;) Bardzo fajnie, że sprzęt do odciążania procesora przetestowali na procesorze za 2k+ o_O Dodatkowo kompletnie nie sprawdzili streamowania podczas którego w takim bf3 trzeba mieć minimum i7 żeby w ogóle móc myśleć o streamowaniu ;) Bo pomiędzy sprzętem potrafiącym uciągnąć nagrywania a sprzętem do streamowania jest przepaść.

 

Tak więc wracając do tematu. Ma ktoś tą kartę u siebie i może coś opowiedzieć o jej funkcjonalności zwłaszcza w temacie streamowania?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.