Skocz do zawartości
Emily

Zestaw za około 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów PurePCpl.

 

Chciałabym złożyć zestaw za około 2000 zł.Zestaw będę używała do gier.Wybrałam następujące podzespoły.

 

Procesor i5 2500k

Płyta główna Gigabyte GA-Z77X-D3H

Karta graficzna Gigabyte Radeon HD 7770

Obudowa Corsair Carbide 400R.

 

Podzespoły takie jak zasilacz,dysk oraz pamięci już mam. Zasilacz be quiet 550W,pamięć 4GB,dysk 500GB .

 

Proszę o ewentualne sugestie co można w tym zestawie zmienić.Zestaw będę kupowała w poleconym sklepie Agito.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jesteś na 100% pewne, że będziesz kręcić?

Jak wspomniano wyżej, OC jest obecnie łatwe, jest też niestety drogie i nie zawsze opłacalne. Trzeba doinwestować w procesor, płytę główną i chłodzenie. Prz twoim budżecie korzystniej pomyśleć o lepszej karcie graficznej niż o oc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie na razie będzie te co dostanę z procesorem,później będzie lepsze. Właściwie to wujek mi albo kupi lub da te które ma zamontowane w komputerze,mówił mi że jest bardzo wydajne.

 

PS.Jak coś to odpiszę jutro.

Edytowane przez Emily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozdzielczość będzie niska (monitor 19 cali), nie ma też sensu pchać się w OC cpu. Kupując i5 3470+B75+HD7770 powinnaś zaoszczędzić względem pierwotnego zestawu ok 300-400zł. Korzystniej jest to przeznaczyć na SSD niż OC procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...