Skocz do zawartości
alu23

problem z grafiką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem o którym niby piszą w internecie , doradzają, pomagają, ale jakoś próbowałem wszystkiego co udało mi sie znaleźć , oczywiście bez efektów. Drodzy forumowicze mój problem pojawia się w grach , np sleeping doogs, bf3, nfs run, problem polega na tym że, odpalam grę , i FAIL, od razu schodzi mi do paska wyskakuje błąd "Sterownik ekranu przestał odpowiadać , ale odzyskał sprawność " dodam że miałem tak od razu gdy tylko zainstalowałem win 7 i pierwszą grę na nim (bf3) następnie zmieniłem win na xp , teraz przyszła kolej na win 7, problem nadal występuje , czy ktoś jest w stanie mi sensownie pomóc? Będę bardzo wdzięczny

Mój sprzęt to :

 

- GeForce GTX 580 (1.5Gb)

- płyta główna MSI H61MA-35

- procesor Intel® Core i5-2500 CPU@ 3.30 GHZ

- 8 gb ram

- win 7 (64bity)

 

Dokładna treść błędu - http://zapodaj.net/bd759ae48147e.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podrzucić link, z wersją tego nardzędzia na win 7 64 bity, jakoś nie widzę w sieci ...

 

Zasilacz:

 

Producent: LOGIC CONCEPT

Opis ogólny: Zasilacz

Maksymalna moc zasilacza: 620 W

Typ zasilacza: ATX

Przeznaczenie zasilacza: Komputer stacjonarny

Złącza zasilacza: 1 x uniwersalne złącze 20/24 pin 1 x PCI-E 6 pin1 x FDD2 x molex4 x SATA

Opakowanie: BOX

Informacje dodatkowe: Pasywne PFCZabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, przeciwprzeciążeniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle gdzie składałeś tego kompa,że taki zasilacz ktoś wsadził??Nie rozumiem jak można taki konfig pod takie ciach!o podłączać

Jak nie zasilacz,to sprawdź czy pamięci nie sypią błędami.Ewentualnie ustaw im na sztywno timingi i napięcie w biosie,a jak to nie pomoże to odpal na jednej,albo pozmieniaj slotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...