Skocz do zawartości
poca

Dłubany Dupowóz Pocahontas a.k.a czemu w Łodzi gołębie latają do tyłu

Rekomendowane odpowiedzi

FMIC, hybryda i cip; ) ~ 210KM

Wciąż dochodzą poprawki.

Na przodzie heble 320mm, a na tył czekają 288mm. Obecnie hamują półkę w garażu.

 

Generalnie z ciach!a twarogu się nie ulepi. Więc powoli zwalniam tempo i szykuję się do sprzedania na przyszły rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh te wesela za 100k pln Dołączona grafika

 

a a4 fajna nie słuchaj sfrustrowanych malkontentów pokroju Jonasza Dołączona grafika

 

Czarne niemieckie kombi na ropę. Mniej niż 40 lat. Brak dzieci.

Nie rozumiem.

 

Oby dobrze jeździło, nawet na słoneczniku z Kauflanda.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[media]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=WpUfTu7sZjQ[/media]

Dołączona grafika Film ze strojenia jeszcze jakiś czas temu. Program robiony jeszcze bez dolotu. Samo turbo.

 

No niestety. Ale całą tę sytuację podsumowuję moja naklejka na szybie Dołączona grafika

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diesel musi kopcić! Nie ma na to sposobu Dołączona grafika Grunt że na wolnych nie kopci i przy normalnej jeździe. Dopiero jak się da w piz..

Dolot niestety dalej ma nieszczelności z tego co słyszę w czasie jazdy. Dalej jest instalacja tzw "na chwile". Jak wszystko już będzie w kwasie to zrobię od nowa program i postaramy się powalczyć między wydajnością a batorym Dołączona grafika

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury gadasz pocuś, znajomy miał dłubnięte 1.9tdi na ~240 kucyków i takich batów nie puszczało, turbinka, wtryski, IC, dolot, wydech wszystko ładnie zestrojone, jak puszcza takie baty to turbo za słabo dmucha w stosunku do tego co wtryski leją, wiadome, że przy bucie zawsze będzie dym ale nie taki....

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

210 ropniakowych koni a ile momentu? ~400nm? Znajomy ma B6 1.8TQ katalogowo 190km 240nm po wizycie na hamowni 197km 280nm - chyba jakiś gift od fabryki, założył sekwencje i śmiga mega zadowolony.

poca takie 1.8t nie było by lepsze pod mody? 1.8t bardzo rozwojowe i dobrze znosi gaz do ~300km

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może iść na całość i szarpnąć się na prototyp R8 z TDI? Podobno na papierze miało dobre osiągi, a skoro kopcenie i tak nie przeszkadza ... :>

 

Mało jeździłem klekotami, ale jakby mi tak z fajki zadymiło, wystraszyłbym się, że mam pożar na pokładzie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzdury gadasz pocuś, znajomy miał dłubnięte 1.9tdi na ~240 kucyków i takich batów nie puszczało, turbinka, wtryski, IC, dolot, wydech wszystko ładnie zestrojone, jak puszcza takie baty to turbo za słabo dmucha w stosunku do tego co wtryski leją, wiadome, że przy bucie zawsze będzie dym ale nie taki....

 

Odpowiedziałeś sobie na pytanie ; )

 

Zaznaczam. Nie kupowałem 1.9TDI z myślą o dłubaniu. Miałem kupić samochód, który z zew mi odpowiadał z trwałym i bez niespodziankowym silnikiem. Dopiero w trakcie używania zrobiłem sobie program, poznałem pewne osoby i poszło :) Wiadomo. Lepiej było kupić 1.8T, albo od razu S4, baa. Szkoda czasu. Lepiej RS 4:) Ale jak kupowałem B6 z 1.9 nie miałem pieniędzy na takie cudactwa. Dlatego bawię się na razie tym co mam. Martwi mnie tylko moment sprzedaży. A raczej momentu jak będę wyciągał wszystko po kolei z auta by je sprzedać. Nikt mi z te rzeczy z wiadomy względów nie zapłaci.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem spotykam TeDekI, które na wolnych obrotach dymią bardziej niż mój TDI podczas ostrego butowania, ale taki smok jak u poca to przez zbyt słabo dmuchającą turbinkę lub lejące wtryski. W mieszance jest dużo ropy i niedostatek powietrza i pewna część paliwa nie jest spalana i zostaje wyrzucona przez wydech w postaci czarnej chmury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...