Skocz do zawartości
poca

Dłubany Dupowóz Pocahontas a.k.a czemu w Łodzi gołębie latają do tyłu

Rekomendowane odpowiedzi

Ale masz rację. W życiu bym kijem nie tknął Bentleya, Lambo czy Porsche.

 

Baby we wsi gadają, że po prototypie R8 TDI ma powstać Lambo TDI. To będzie czad, dosłownie.

 

A moze benzyna ma tam zastosowanie??

 

A może LPG, Najlepsze Paliwo W Trójmieście?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj zabolał Cię mój tekst widocznie, że się tak obruszyłeś Dołączona grafika

 

Zawsze mnie boli gdy na tym forum pojawiają się osobniki twojego pokroju i zanizają poziom dyskusji kretyńskimi odzywkami. Przez takich trolli merytoryczna duskusja o motoryzacji konczy się zawsze tak samo... chociaż w tym przypadku nie jest, żle bo dwóch zostało przynajmniej na jakiś czas zutylizowanych Dołączona grafika Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wepchnę się jeszcze na chwile bo co chwila dostaje po uszach że niby kupiłem 1.9 by je kręcić i robić wieś na drodze... Jeżeli ktoś ma czas na pisanie głupot to niech otworzy sobie pierwszą stronę i przeczyta ze zrozumieniem (!) dlaczego mam diesela i dlaczego się nim teraz bawię... Dzizas.

 

KAX_ - zostawiłem EGR z powodu tego że zaraz jak kupiłem auto to wymieniłem w nim parę rzeczy. Między innymi nówkę sztukę wspomnianego wcześniej EGRa. Wywalania go/zaślepianie w momencie gdy jest to nowy komponent jest bez sensu i wyjdzie na to samo.

 

Pozdrawiam specjalistów internetowych od tuningu ; ) którzy każdy temat o podkręcaniu kwitują zdaniem "lepiej było już kupić $tu_wstaw_dowolny_model_wyzszy_o_jedno_oczko$ i nie srać dymem na lewo i prawo - wieś"

 

Równie dobrze można to przetoczyć na grunt o/c ;) po ciach! wszyscy kupowali bartony 2500?? Nie lepiej było kupić 3000? Albo i920? Przecież były wyższe modele?

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAX_ - zostawiłem EGR z powodu tego że zaraz jak kupiłem auto to wymieniłem w nim parę rzeczy. Między innymi nówkę sztukę wspomnianego wcześniej EGRa. Wywalania go/zaślepianie w momencie gdy jest to nowy komponent jest bez sensu i wyjdzie na to samo.

 

Nie jest bez sensu bo EGR to proekologiczne [ciach!]o. Zajrzyj jak wyglada w środku kolektor dolotowy przy tym w pełni sprawym elemencie. Jak kupiłem makarona profilaktycznie rozebrałem egr'a żeby go przeczyścić. Sam egr byl dosc mocno zawalony sadzą ale wyczysciłem i juz miałem zabierac sie za montaz ale coś mnie tkneło i chciałem wyczyscic kolejne elementy. W miejscu w którym egr łaczy sie z dolotem była masakra olej z odmy mieszającsie ze spalinami puszczanymi z egr'a tak zasyfił kolektor, ze jak to zbaczyłem od razu zamówiłem zaslepke. W klektorze aż grubo uwalone na sciankach mieszaniną sadzy i oleju o smolistej konsystencji na samym wlocie było kilka milimetrów tej substancji wiec nikt mi nie wmówi, że sprawny egr jest ok :P U mnie jest sprawny ale zaślepiony niestety fizycznie wywalić go na razie nie mogę bo mi ecu sypnie błedem ale przy okazji chipa wyleci egr z ECU i poźniej całkiem z auta, przepływomerz tak samo bo już lekko zaniża wskazania masy powietrza, a nowego nie kupuje bo przy czipie nie ma sensu Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz dwóch benzyniaków czuję się wyłączony z dyskusji. Chyba sobie kupię jakiegoś klekota, będę miał o czym opowiadać w Internetach, jumany mazut wleję sobie bezpośrednio do baku, no i ten rajdowy potencjał ...

 

:>

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy sposobie uzytkowania BMW spokojnie możesz kupić klekota Dołączona grafika dwumas i turbo od stania sie nie zepsuje, jedyny minus to taki, że nie zaoszczedzisz na spalaniu bo stojac będą palić albo raczej niepalic tyle samo Dołączona grafika Dodatkowo do zestawu http://allegro.pl/ko...2704585825.html co by nie stał na oponach bo szkoda i http://allegro.pl/pl...2700159124.html co by sie nie zakurzył dziwnym trafem na aukcji nawet foto z odpowiednią marką Dołączona grafika

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butthurt detected.

 

 

BMW to stan umysłu, wiadomo. Wszyscy dresiarze tak robią, jak nie palą akurat gumy pod Lidlem.

 

CCCCCCombo. Dzisiaj miałem przyjemność zobaczyć starą 740 stającą pod jebiedronką z której wysiadło 4 karków o IQ pustaka i dresach Adida czy Hummer... Z całych sił starałem się nie wyciągnąć aparatu i nie cykać zdjęć bo 1) spieszyło mi się 2) miałem w bagażniku towar o znacznej wartości [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...