Skocz do zawartości
tomek112

Zamiana Galaxy SII na Iphone

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie używam Galaxy SII, jest ok. Ale zastanawiam się nad zakupem, iPhona, jest to modny i fajny gadżet.

Mam jednak zasadnicze pytanie. Jak ten telefon wypada w porównaniu z telefonami z systemem Android?

Czy warto zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałeś pytanie które do łatwych [a napewno przyjemnych nienależy] czemu?

 

Bo to są dwa rózne podejscia: android jest bardziej otwarty [więcej na nim zrobisz] no i jest tańszy, Iphone jest hmmm "modny" choć to dla mnie coś nieinteresującego [nie z powodu mody a z powodu funkcjonalności wybieram telefon/tablet] dodatkowo jest dość drogi i ma znacznie mniej możliwości niż Androidy

 

 

Ja osobiście bym nie kupił Iphona bo niebardzo mi się podoba [zero nowości w budowie od 1 phona w zasadzie oraz dziwna polityka Apply] + jest drogi [przez co wg mnie nieopłacalny] bo płacą przysłowiową połowe będę miał to samo a nawet więcej na androidzie

 

Ty musisz przede wszystkich zadać sobie pytanie: Dlaczego chce zmienić S2 na iphona? drugim pytaniem było by [co ma Iphon czego mi niedaje S2]

 

 

Ps. Boje się że zaraz powstanie tu dyskusja "hate" odnośnie obu...

Edytowane przez Shadoweye
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz się na przykładzie kompów - zestaw na pażdziernik - wersja bez ograniczeń. Czy zamieniłbyś go na maca pro z marnym xeonem i radeonem 5770?

Ios to zamknięty system, który nie każdemu będzie odpowiadał. Jeżeli lubisz mieszać nie będziesz zadowolony. To jest sprzęt dla laików którzy chcą mieć ładnie i prosto, nie mówię że apple jest złe, no ale przesiadając się na iphona będziesz musiał mieć świadomość pewnych ograniczeń sprzętu bądź systemu które mogą Ci nie odpowiadać skoro Galaxy s2 Ci przypadła do gustu. Ale żeby nie było - większość osób które korzystają z apple nie zmieniłoby platformy ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...