Skocz do zawartości
mikimiki3

PhoenixBios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos moglby mi pomoc wyliczyc haslo na Laptopa LG biosPhoenix .

Jestem zoltodziobem jesli chodzi o te sprawy dostalem laptopa na urodziny odrazu rzucilem sie i zalozylem haslo zeby nikt z rodziny nie mial dostepy i po tygodniu go nagle zapomnialem.

wiem ze da sie to jakos wyliczyc tym programem BIOS_PW.exe lecz nwm jak to zrobic jak wspomnialem jestem w tym szary bardzo bym prosil o konstruktywne oraz powazne odpowiedzi w tym temacie.Oraz odrazu podane gotowe wyliczone proponowane hasla.

 

Pozdrawiam:

Aizen

Edytowane przez mikimiki3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG E510 występuje w 3 wersjach:

E510-L.A202E

E510-L.A216E

E510-L.A2A2E2

 

Wejdź w zakładkę Drivers & Software i pobierz odpowiednią wersję BIOSu dla twojego laptopa.

Flashowanie odbywa się z pod systemu operacyjnego więc powinno ono usunąć hasło z BIOSu.

Po aktualizacji BIOSu, przywróci on ustawienia fabryczne więc pozbędziesz się z niego hasła.

Flashowanie w twoim przypadku ma kilka wad:

- Musisz być użytkownikiem odpowiedniego systemu operacyjnego: XP, Vista. Windows 7 także powinien być kompatybilny aczkolwiek producent nie wspomina o tym.

- Jeżeli będziesz miał tą samą wersję BIOSu to wówczas instalator może cię poinformować że aktualizacja nie jest wymagana...

 

 

Opis instalacji:

Pls connect AC adapter at first,

1. extract attached BIOS file

2. open extracted folder and run ‘Swinflash.exe’ file (notice : login admin account on Vista)

3. select ‘bios.wph’ and click next

4. BIOS flash window pops up and continue till finish flashing

5. System reboot automatically

On CMOS setup menu, pls run ‘default setting’ menu finally

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...