Skocz do zawartości
KODE

Komputer do gier

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim to brakuje dysku twardego ale na szczęście nie plombują zestawu!!!!11

Dołączona grafika

o obudowie nie ma wzmianki oprócz zdjęcia...

 

złożyłem na szybko prawie ten sam (kulawy) zestaw i jestem do przodu jakieś 150zł

ale tak naprawdę jestem do przodu 1200, bo nie zamierzam go kupić

post-106004-0-33684300-1350596344_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pierwszy, Chciałeś poprawić kulawy zestaw ale po poprawieniu on nadal jest kulawy , źle dobrany procesor ( za mocny) ,o karcie graficzniej nie wspomne. Ja to widze na celeronie G550 , płytka b75 , zasilacz 400watt ocz lub xfx , z grafiką nie pomoge bo nie jestem na bierząco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś polecimy, sprecyzuj, co dokładnie chcesz kupić - chodzi Ci o kompletny zestaw, czyli obudowę + podzespoły (bez systemu operacyjnego i innych peryferiów), czy może jakieś części już masz (dysk twardy i napęd optyczny - o ile są na SATA - mile widziane, podobnie, jak obudowa, jeśli masz już jakąś przyzwoitą) i nie potrzebujesz ich kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że optymalny zestaw do 1400zł uwzględniając wszystkie podzespoły:

 

http://www.morele.net/inventory/info/Emnm0w/

 

Można również zaoszczędzić i podrasować zestaw,np.kupując dysk z allegro(Samsung F3 500gb,szybszy,cichszy i mniej awaryjny od tej barracudy,można dostać za około 150zł,na gwarancji do 2014r) oraz nie kupując nagrywarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza propozycja na chipsecie b75 to Gigabyte GA-B75M-D3V za 224zł,więc dopłata 39zł,na tego Asusa zawsze można wrzucić i5 Sandy Bridge i dysk ssd,więc nie wiem w czym problem.

Generalnie obstaje przy swoim zestawie,jak ktoś neguję to mile widziane sensowne argumenty,plus dla kogoś kto złoży lepszy zestaw Dołączona grafika

Edytowane przez Adrian_Culés

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...