Skocz do zawartości
::snoopy::

Pendrive przestał działać w USB 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przykry problem ze swoim pendrivem Adata S102pro 32gb USB3.0. Poszedłem do kiepsko obeznanego sąsiada zobaczyć co dolega w jego kompie. Nie było dźwięku trzeba było zainstalować sterowniki. Wziąłem ze sobą też swój pendrive gdzie wcześniej wrzuciłem na niego sterowniki pare programów i filmów przez port USB3.0. Okazało się, że nie wykrywa u niego mojego pendriva (ma tylko porty USB2.0, płyta Epox EP-4PDA2+), przeinstalowałem mu też system XP Proff SP3 na nowo bo w sumie nic tam nie miał, i nadal pena na usb niewykrywało. Dałem spokój i kazałem zdobyć orginalną płytę ze sterownikami od mobo.

Dzisiaj wkładam pendrive w swoj którykolwiek port 2.0 i nic sie nie dzieje. W laptoie siorki również nie działa. Wykrywa go u mnie tylko w porcie USB3.0.

WTF się mogło stać, uszkodził się? Źle popodłączane coś w tamtym kompie jest i upaliło pendiva?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, wszystkie piny wygladają podobnie. Nic nie było wciskane na chama. Nie wiem co z tym zrobić , jedynie próbować oddać na gwarancję. Kupiłem na allegro na początku kwietnia. Opis podawał też że producent daje gwarancję wieczystą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...