Skocz do zawartości
iDaft

[3700] nowy PC; cały zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Noszę się z mianem kupna nowego komputera do gier, multimediów. Mój budżet to 3700, maksymalnie 3800zł na budę i akcesoria.

 

Bebechy zostawiam Wam, nie będę robił OC. Może jakieś małe, ale na i5-2500. Zastrzeżenie, takie że musi być obudowa gamingowa i karta Wi-Fi.

 

Akcesoria:

-Myszka do grania, nie musi być to jakiś potwór, ja preferuję A4 Tech x760.

-Monitor 21,5"-22", FHD ze złącze cyfrowym, najlepiej HDMI.

-Klawiatura zwykła, prosta. Pokroju Microsoft Wired 600

-System Windows 7HP 64Bit OEM.

-Głośniki z dobrym basem, 2.0 lub 2.1, pokój ok. 30m2, myślałem nad Creative a120

-Podkładka duża, prosta

 

Dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale jak napisałem w pierwszym poście, nie będę robił OC.

 

HD7950- Dobra karta, ale częściej gram w gry s PhysiX'em, więc potrzebuję jakiegoś GTX'a. Mój wybór padł na GTX660Ti ze stajni Gigabyte.

 

Nie dałeś głośników, monitora i podkładki co liczy się z wydatkiem kolejnych 600zł.

 

Baksju: Niestety, ale ta myszka nie zmieści mi się w cenie komputera, może później ją dokupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie będzie OC, to lepiej sprawdzi się zestaw i5-3470 / i5-3550 + MSI B75A-G43 / Gigabyte GA-B75-D3V, ewentualnie z płytą MSI Z77A-G43, pozwalającą na podwyższenie mnożnika Turbo w procesorze. Pamięci lepiej brać z niskimi radiatorami, natomiast co do obudowy, to przydałoby się coś z portami USB 3.0 z przodu. Spośród konstrukcji o "gamingowym" wyglądzie może to być np. Zalman Z11 Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast co do obudowy, to przydałoby się coś z portami USB 3.0 z przodu. Spośród konstrukcji o "gamingowym" wyglądzie może to być np. Zalman Z11 Plus.

 

Mam Z11 Plus i polecam. Ładna, fajne okienko z boku, 5 wbudowanych radiatorów (w tym dwa ledowe - front i góra), 2x USB 3.0 na przodzie i w dodatku wyrwałem za ~250zł z wysyłką parę dni temu.

 

Co do myszy, Abyssus to zakup który się zwraca, sam na moim gram od chyba 2009 czy 2010 i dostaje niezłe katusze - nigdy się nie zgubił, ani razu mnie nie zawiódł a w dodatku z topowych myszek to chyba on właśnie jest najtańszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.morele.net/inventory/info/oC9U4g/ , troszkę ponad budżet,można oszczędzić na mniejszym monitorze,gorszej obudowie,lub dać kartę HD7850 np. Nie mam zdania co do peryferiów więc po prostu dodałem te co sugerowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...