Skocz do zawartości
Tolokan_PL

Samsung Series 5 NP530U3B-A03PL - problem z WiFi WiDi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w ostatnim czasie sprawiłem sobie utrabooka Samsung Series 5 NP530U3B-A03PL i mam problem ze znikającym podłączeniem do widi po uśpieniu laptopa. Jest to problem raportowany już w sieci ale założyłem temat, gdyż nadal sobie z nim nie radzę. System jest świeżo odpalony z preinstalowanego, lapka posiadam 2 tygodnie, a problem jest od samego początku.

Diagnoza jest taka: po uśpieniu utrabooka (przyciskiem bądź też samoczynnie w wyniku nieużywania) wyłącza się karta sieciowa odpowiedzialna za zdalne połączenie Intel WiFi, Intel WiDi z urządzeniem Belkin służącym do bezprzewodowego przesyłu obrazu na TV. W managerze urzadzeń dwa urządzenia są podświetlone trójkątem z wykrzyknikiem i nie działają. W aplikacji My Intel WiFi system nie wykrywa karty sieciowej. Aby problem pokonać należy wyłączyć Intel Centrino N6230 i włączyć jeszcze raz. Wtedy wszystko hula na powrót bezbłędnie.

 

 

Co zabawne bezprzewodowy internet cały czas działa, a ww. problem znika przy wyłączeniu i włączeniu kompa ponownie. Także winny jest system sleep mode. Oczywiście w managerze urządzeń wyłączyłem funkcje zezwalającej na wyłączenie urządzenia (od razu ją podejrzewałem). Zmieniałem też trzykrotnie sterowniki na różne stare i nowe - bez zmian, uśpienie wyłącza sieciówkę.

 

Gdybyście mieli jakiś pomysł to będę wdzięczny.

 

ps. jak wrócę do domu to postaram się wrzucić screeny z odpowiednich wskazań systemu

ps2. w załączeniu widok ekranu co się dzieje po wybudzeniu ze sleep mode

p

post-23161-0-09010700-1351616028_thumb.jpg

post-23161-0-76916200-1351616050_thumb.jpg

Edytowane przez Tolokan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...