Skocz do zawartości
Gość Tom33

prosty konkurs - do wygrania ups-y i listwy

Rekomendowane odpowiedzi

Każdemu kiedyś przydarzył się był taki wypadek, że wcięło mu coś nad czym pracował przy kompie.

Mnie osobiście kawał pracy licencjackiej i oczywiście zdarzyło się to w noc poprzedzającą dzień będący ostatecznym terminem jej oddania.

Powód? Światełko zgasło, prądu nagle zabrakło.

Dlaczego? Sąsiad podłączył pewien prądożerny sprzęt w piwnicy i wyrąbało korki w bloku.

Jasne że chciałem człowieka pozbawić życia. I jasne, że tego nie zrobiłem.

Obroniłem się pół roku później.

A pracę pisałem w spokoju, gdyż zakupiłem zasilacz ups.

Jestem z tych, co się uczą.

Jestem również z tych, co lubią pomagać.

Na jednym z serwisów, które stale odwiedzam puścili właśnie konkurs, w którym można wygrać ups-y albo listwy.

Ja nie potrzebuję ale gdyby ktoś z Was chciał to odsyłam: http://www.mobimania...ver-mobimaniak/

Pozdro

Tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. konta mieć nie musisz. mail podajesz na wypadek gdybyś wygrał - do kontaktu, i chyba też potwierdzenie dostajesz, że wziąłeś udział w konkursie. nie pamiętam, już chwilę temu brałem tam udział w jakimś konkursie - tablet chyba chciałem, ale się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że chciałem człowieka pozbawić życia. I jasne, że tego nie zrobiłem.

 

Sąsiada chciałeś zabić ? Prędzej powinieneś się puknąć w czoło i zapoznać ze skrótem ctrl+s. ;) Gdybyś dostał piorunem to i UPS by Ci nie pomógł.

 

Na przestrogę wszystkim piszącym wszelkiego typu prace : zapisujcie, albo jeśli to tekst, piszcie w Google Docs'ach - automatyczny zapis co jakiś czas i w dodatku wszystko siedzi na serwerach google'a - w dzisiejszych czasach ładnie nazwanej - Chmurze. Ewentualnie po napisaniu całego tekstu "kopiuj i wklej" do worda i formatowanie. Nawet gdyby płyta padła czy dysk, i tak dostęp do projektu jest.

 

Żeby nie było, że ja teraz mądry po fakcie - nie nie. Sam pracuję systemem, że wytwarzam dużo małych fragmentów projektu i każdy wrzucam do Chmury, także nawet w przypadku utraty całego fragmentu nad jakim pracuję, jest to godzina do odrobienia.

 

Temat ogłaszający konkurs założony przez nowego użytkownika, jest na krawędzi regulaminu, jednak niech każdy przeczyta taki post dla przypomnienia o backupie ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...