Skocz do zawartości
Dziuby

Domena pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Trochę mnie nie było na forum parę lat rodzina dziecko, mało czasu na komputery, priprytety się zmieniły, potrzebuję pomocy w podpięciu domeny. Dawno temu założyłem temat jak stworzyć własne forum, udało mi sie bo są darmowe kreatory, ale to nie otym.

Kiedyś robiłem komputery, modyfikacje, teraz robie co innego, naprawiam resoraki, syn ma cztery lata zabawki nowe są drogie więc kupuje używane, zepsute i je naprawiam jak "Amerykańscy Naprawiacze"

Każdy lubi się chwalić, dzielić wykonynamimi pracami i z tego powodu założyłem forum, nikogo tam nie ma ale żeby wszystko było dopiete na ostatni guzić trzeba zainstalować domenę,

Co potrzebuje

Wybrać stronę z domenami, na jednej się zarejestrowałem ale nie wim czy to dobre miejsce http://www.prv.pl/, jeżeli dobe to wyślę kody dobrej duszy na PW i tam dokona wszystkich związanych z domeną czynności, jeżeli nie to trzeba poszukac innej strony.

Wybrać słowa kluczowe w nazwie domeny,

np renowacja.xxx.pl coś takiego

oto słowa w domenie, jedno trzeba wybrać

renowacja

resoraki

naprawa

siku

I to wszystko, czekam na info kogoś kto może poświęcić 20 minut swojego cnnego czasu

Pozdrawiam

A tu krótki filmik o renowacji resoraków

http-~~-//www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=teX6DeCMlRY

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takimi komentarzami tylko człowiek się zniechęca żeby odwiedzac pure, a przecież nie o to chodzi

 

Wiesz co, jeżeli naprawde ktoś nie potrafi to po to jest takie miejsce żeby ktoś pomógł, zastanawaim się czy potrafisz kłaść glazure czy obsługiwać tokarkę czy bóg wie co jeszcze co. Jak bym potrafił to wątku bym nie zakładał, jesteś moderatorem to powinieneś byc bardziej wyrozumiały, po to mają ludzie przydzielne stanowisko moderatora żeby pomagali, sprzątali i pilnowali. Widocznie wszystkie rozumy zjadłeś dodając taki komentarz. Jestem na forum kilka ładnych lat i kiedyś złosiło by sie pieciu żeby pomóc, widocznie ci najlepsi odeszli. Wiem że czasami człowiek zakłada śmieszny temat ale skąd ma uzyskać pomoc jeżeli nikt w rodzinnie tego nie potrafi, ale za to żona dobrze piecze serniki Dołączona grafika

 

Studiując moje posty zauważysz wiele takich tematów o pomoc, to dzięki pure nauczyłem się elektryki w komputerze i kilku bardzo przydatnych w czynnosci związanych z komputerem, szybko się ucze i przekazuję wiedze innym nie dodaje głupich komentarzy zrób to sam z zamkniętymi oczami tylko krok po kroku zawsze tłumaczyłem, co i jak

ok starczy Dołączona grafika

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że mam problem ze zrozumieniem co napisałeś.

 

1. postawiłeś forum, ale nie masz domeny? WTF? To niby gdzie to forum stoi?

2. Postawiłeś forum, zarejestrowałeś się na prv.pl, ale masz problem z przejściem kreatora wyboru domeny? Który ma ile - jeden krok? Wybierz i zatwierdź?

Does not compute.

 

Aż wlazłem na to prv.pl i tam na głównej stronie, na wysokości oczu są 3 okienka - w pierwszym wybierasz nazwę domeny i sprawdzasz czy jest wolna, w drugim wybierasz czy chcesz u nich hosting czy ma kierować do innej strony, w trzecim wybierasz czy chcesz mieć jakiś CMS (na prywatną stronkę polecam Wordpressa z dostępnych, prosty i popularny). Na koniec logujesz się na istniejące konto lub zakładasz nowe. Napisanie tego akapitu zajęło dłużej niż przejście przez ten "formularz".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może źle się wyraziłem co pytania pierwszego, nie wiem jak to się nazywa

Link do strony tego tematu jest taki

http://forum.purepc.pl/topic/348919-domena-pomoc/

do mojego profilu taki

http://forum.purepc.pl/user/15725-dziuby/

Linki się zmieniają, a w moiej domenie nie tego właśnie nie łapię dlaczego tak jest.

 

ps

Poszukam innego hostingu domen, ten pasek doprowadza mnie do szału hehehe

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...