Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
eXodo34

NVIDIA GeForce 9800 GT - PODKRĘCAMY

Polecane posty

Witam. Chciałbym dowiedzieć się czy da rade coś jeszcze wykrzesać z mojej karty GALAXY NVIDIA GEFORCE 9800GT Dołączona grafika Planuje ją troszkę podkręcić i mam do was pytanko, czy warto i czy zasilacz mi to pociągnie? A więc przejdźmy do rzeczy, parametry kompa: Procek - AMD Phenom II 980 BE , 4GB RAM , płyta - ASrock (dokładnego modelu nie znam, raczej nieistotne), zasilacz - Take Me,model: TM450 Silent (450W) [nowy, wymieniony tydzień temu bo stary no-name się zjarał]. A więc da rade coś jeszcze wyciągnąć z tej karty ? Dołączona grafika

Edytowano przez eXodo34
  • Downvote 1

Najpierw zmień zasilacz. Ile za niego dałeś?

"nowy, wymieniony tydzień temu bo stary no-name się zjarał"

zamienił stryjek siekierkę na kijek

Dołączona grafika

Edytowano przez kaijitsu

Zasilacz był brany na szybko, bo komp był mi potrzebny przed weekendem :) 80zeta z tego co pamiętam :P Dodam jeszcze, że mam w obudowie dodatkowe chłodzenie 2 malutkie wiatraczki (120mm) [ jeden z tyłu odprowadza a drugi z przodu zasysa powietrze], no i mogę zainstalować inne chłodzenie karty (PENTAGRAM FREZONE - dokładnego modelu nie znam , bo było zdemontowane z padniętej karty kumpla [z tego co wiem w zestawie z chłodzeniem do procka jakiś rok temu trochę za nie zapłacił). Było by fajnie gdyby obyło się bez zmiany zasilacza ;) Bo jak na razie w tym miesiącu z kasą jestem już na - ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.