Skocz do zawartości
_KaszpiR_

Szukam - wycinanie otworów w obudowach W-wa

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam namiarów na jakąś firmę/osobę, która zajmuje się wycinaniem dziur w blachach grubosci okolo 1 mm

 

Mam zamiar powiekszyc dziure na suficie oraz zrobic okno w panelu bocznym.

 

Jakie są tego koszty?

 

Namiary najlepiej w Warszawie w okolicach Służew/Ursynów.

 

 

Chyba, że sam sobie to wytne szlifierką jak znajdę czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tnij wodą. Dużo kosztować nie będzie, a efekt bardzo dobry.

Ceny nie znam, ale kwota wyższa niż 30zł wyda mi się przy takim drobiazgu zdzierstwem.

 

Po szlifierce będziesz musiał takie krawędzie DIY jeszcze obrobić - podrównać pilnikiem i w razie potrzeby zasmarkać farbą. A jak się ręka omsknie, to już w ogóle... To nie czasy tweak.pl, gdzie każda rzeźba ręczna była chwalona. Masz być zadowolony z efektów, a nie patrzeć z politowaniem na jakąś niedoróbkę (o której jako autor cięcia będziesz ofc wiedział) i myśleć sobie w duchu "a mogłem mieć to idealnie wycięte".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dora rada.

 

Co do sufitu to mniej wiecej wiem co chce, dziura bedzie wielka ;D i musze wyczaic jakas siatke bardzo ciasna przed kurzem + jakas wieksza aby powietrze przelatywalo - sprawde na allegro.

Za to na boku bedzie problem bo w zaleznosci co chce pokazac to bede musial dokladnie dobrac wielkosc okna - chyba bedzie modelowanie kartonem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...