Skocz do zawartości
HeatheN

Prośba o wykonanie testu na procesorach FX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znajomy zbiera informacje na temat wydajności poszczególnych podzespołów w specyficznym programiku.

Jako że w wynikach brakuje najnowszych dzieci ze stajni AMD, zwracam się z prośbą do użyszkodników PPC:) o wykonanie testu.

 

Jako, że uwielbiam bawić się w tworzenie wirtualnych wycieczek, a mój komputer to już staruszek, muszę wymienić go na coś szybszego. Do tworzenia tych wycieczek korzystam z programu Hugin (gdyby ktoś chcial się w to pobawić ). Złożenie panoramy o dużej rozdzielczości zajmuje masę czasu, dlatego też przygotowałem pewien test, który pomoże w ustaleniu optymalnej konfiguracji dla tego programu...

I tutaj prośba własnie do 'niektórych' - a właściwie do wszysctkich chcących pomóc Wprawdzie interesują mnie konkretne konfiguracje, ale może okazać się, że nie muszę wcale daleko szukać i może hugin rozwinie skrzydła przy dużo tańszej konfiguracji

 

Pod adresem:

http://polofoto.pl/HUGIN_TEST.zip

znajduje się test. Po rozpakowaniu go, należy uruchomić plik test.bat . Dobrze byłoby, gdyby w tym czasie nie korzystać z komputera, wyłączyć przeglądarkę itd. Ponieważ nie chciałem nikogo straszyć tym, że program nagle sam zacznie nawiązywać połączenie z internetem, wyniki trzeba przesłać ręcznie. Po zakończeniu testu, który trwa kilka minut (na moim staruszku - 5 letnim laptopie trwa ok. 10 minut) zostanie utworzony plik wyniki.txt. Plik ten automatycznie powinien się też otworzyć w notatniku. Na początku pliku jest też miejsce na dodatkowe informacje o Waszym komputerze. Test zbiera informacje na temat procesora, ramu i karty graficznej. Jeśli chcecie coś dopisać - jaki dysk, jaki system itd, to możecie to zrobić na początku tego pliku, w zaznaczonym miejscu.

Aby przesłać swoje wyniki, trzeba skopiować zawartość pliku i wkleić je do formularza na stronie:

http://polofoto.pl/HUGIN_TEST

 

 

Ewentualnie można je wrzucić tutaj w takiej formie:

 

###################################

time_none=39.529999999999

time_none_GPU=24.570000000007

time_enblend=33.279999999999

time_enblend_gpu=207.28

gpu=ATI Technologies Inc. AMD Radeon HD 6800 Series

cpu_arch=9

cpu_model=Intel® Core™ i52500K CPU 3.30GHz

ram=8571764736

vram=256289792

 

To moje wyniki dla 2500k@4,5ghz i 6870

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Ps. nie chciałem podklejać się pod temat o procesorach, bo tam potem ciężko po kilku stronach do czegoś się dogrzebać

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze ten program moze byc cos zle skonfigurowany, moze bat.

Bo wyniki w pliku mam w stylu:

time_none=0time_none_GPU=0time_enblend=0time_enblend_gpu=0gpu=ATI Technologies Inc. AMD Radeon HD 6900 Seriescpu_arch=64cpu_model=Architectureram=9vram=256289792

Prawdziwe wyniki mam w pliku CZAS.txt, ale w innym formancie chyba.

Podam dla Phenom II 3.5ghz DDR2 i FX Vishera 3.5ghz z turbo na 4.0

NONA: 0:24:23,65

ENBLEND: 0:25:19,71

NONA_GPU: 0:26:16,32

ENBLEND_GPU: 0:26:56,32

END: 0:28:58,23

 

FX

 

NONA: 0:26:23,97

ENBLEND: 0:27:30,95

NONA_GPU: 0:28:23,29

ENBLEND_GPU: 0:28:52,27

END: 0:30:08,67

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...