Skocz do zawartości
skinny500

Jak to się robi z modelkami.

Rekomendowane odpowiedzi

To może dobrze Dołączona grafika dlatego masz sygnaturkę w stanie nie naruszonym... (mimo, że nieregulaminowym).

 

Klaus ma rację - skinny500 popraw swój podpis!

 

Poza tym - wow! Pełen profesjonalizm.

Czekam za kolejnymi zdjęciami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest profesjonalnie, nie ma się czego uczepić. Wysoka jakość, pełny ekran, wszystko to mi się podoba. Chociaż, kiedy wejdę do flashowego portfolio, ten przycicsk HOME z lewej sugeruje powrót do strony głównej, jednak wraca się do indexu portfolio, trochę to irytuje. Bo żeby stąd powrócić do str. głównej, trzeba klikać wstecz (kilka razy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum maniaków komputerowych, więc może zapytam też tutaj.

 

Po zmianie odnośników na stronie na bardziej przyjazne, czyli takie jak powyższy, napisane wcześniej komentarze nie są wyświetlane (komentarze facebooka), a licznik lajków został zresetowany :/. Fb nie wykrywa, że to wciąż te same wpisy, tylko ze zmienionymi adresami. Chyba nie da się z tym nic zrobić, a nie chcę wracać do linków numerycznych. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu (jakiś plugin do wordpressa czy coś, co będzie mówiło facebookowi że wpisy mają tylko zmienione linki)? Po wejściu na stare linki przekierowuje je od razu na nowe, ale fb sobie z tym nie radzi ;/

Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przekierowanie działa, to olać fochy Twarzoksiążki? Jak ktoś wejdzie ze starego linka, to go i tak przekieruje tam, gdzie trzeba, a nowe osoby od razu "zalajkują" właściwy URL. Z czasem problem sam zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olałem, tylko jak ktoś coś komentował wcześniej, to mógłby pomyśleć, że usunąłem jego komentarz. Ale pod koniec każdego wpisu umieściłem krótkie info czemu zniknęły, poza tym wstawiłem je w formie grafiki i sprawa załatwiona. BTW. Od kilku minut na stronie jest nowy wpis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tego uzbierało, więc wrzucę najważniejsze linki:

W planach jest napisanie kilku tekstów, które wprowadzą osoby całkiem początkujące w temat robienia tego typu zdjęć (i ogólnie robienia zdjęć z lampami).

 

PS.

Jak ktoś jest z Gdyni albo okolic, to może go zainteresuje to, że Canon Foto Klub ściąga mnie 23 marca i będę prowadził grupowe szkolenie z pro retuszu (jest robione tak żeby i osoby początkujące ogarnęły temat). Jako że grupowe, to i cena lepsza. No i normalnie jestem na drugim końcu Polski, więc to jedyna opcja żeby wziąć udział w szkoleniu na żywo zamiast online, nie robiąc 600 kilometrów Dołączona grafika. Szczegóły tutaj.

 

 

Edytowane przez skinny500
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł wpaść pogadać, zawsze to miło poznać kogoś z forum a w dodatku z talentem foto, w czym się lubuję. ;) Jednakowoż, nie czuję, żeby warsztaty były mi potrzebne. ;)

 

O opinii na temat zdjęć pamiętam ! Tylko wciąż mam COŚ. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpadnę tylko zrobić te grupowe szkolenie, to zaraz później się zwijam póki jeszcze będę miał siły na pół dnia prowadzenia samochodu Dołączona grafika. Ale jeśli zostanę na kilka dni, to bardzo chętnie, w Gdyni i okolicach nie znam nikogo Dołączona grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...