Skocz do zawartości
xflatron

HD6670 pod Asus P5Q SE podejdzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wielkoscia pamieci mierzymy wydajnosc karty. Np taki hd4850 512mb wydajnoscia zje niejednego kastrata z 2gb pamieci

Najlepiej podaj cala konfiguracje z zasilaczem i co chcialbys osiagnac przez wymiane karty, bo moze cos innego blokuje (np 1gb ram albo Pentium D na s.775)

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem co Ci doradzic, bo ciezko wyciaga sie od CIebie informacje na temat planow, kwoty i obecnej jednostki.

Na razie wiem tylko tyle ze posiadasz 8800gt 256mb, chcesz go wymienic na 6670 2gb, jeszcze nie wiesz w jakiej rozdzielczosci chcesz grac, bo zakup monitora w planach. Podejrzewam takze nie krecony procesor na s775, oraz zasilaczopodobny wyrob zwany przez nieobytych zasilaczem.

 

Wrozac z fusow nie wsadzalbym tam nic ponad 9600gt 512 i rozgladal sie za monitorem 1680x1050 / 1600x900

Troche Cie mecze, ale odpowiedz "Tak podejdzie" bylaby po prostu wyrzuceniem kasy w bloto.

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopie, twoja karta ma 512mb ram, a nie 256 jak pisales wczesniej i nie widze sensu wymiany jej na 6670 2gb.

Pozatym core2duo 8400 tez niezle sie kreci (chociarz nie wiem czy na twojej plycie i zapewne z kiepskim zasilaczem).

A monitor masz 22" 1680x1050. Dlaczego chcesz go wymieniac ?

 

Ja osobiscie poki to jeszcze cos warte sprzedal bym w cholere i skladal na s1155

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to może już ja będe odpowiadał bo kolega tu zamieszał... chodzi właśnie o karte dla mnie :) chciałbym bez problemów grać np.GTA V jak tylko wyjdzie i jakieś inne nowe gry a na 512 nie pociągnie i dlatego chce abyście mi pomogli. Więcej info na temat komputera:

-procesor DualCore Intel Core 2 Duo E8400, 3000 MHz (9 x 333)

-płyta główna Asus P5Q SE (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

-ram 4 GB DDR2-800 Kingston

-karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GT (512 MB)

- dysk 500GB

-zasilacz Modecom 500W

 

jak jeszcze jakieś dane potrzeba to pisać to podam :)

P.S monitora nie mam zamiaru zmieniać... nie wiem co go napadło hahaha :D Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak masz cala platforme praktycznie do wymiany, sprzedac 8800gt, dozbierac ok 100zl i kupic hd7770.

Ale najlepiej bys wyszedl sprzedajac wszystko, bo tutaj karta niewiele juz pomoze przy 2 rdzeniowym procku

 

@up Ma zmienic 8800gt na 9800gt ? Jego natywna rozdzielczosc to 1680x1050.

Napewno nie brac tej wersji 2gb z pierwszego postu, bo w tej rozdzielczosci 1gb w pelni wystarczy

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@autor

 

Wystarczy przejrzeć przyklejony gdzie czasem ktoś poda podobny budżet oraz zestaw. I wtedy może coś się wybierze sensowniejszego niż najwyżej podkręconą kartę z segmentu low zamiast używanej... HD5830/5850?

 

Aha teraz doczytałem że do GTA V.... Sprzedaj wszystko i poczekaj na premierę na początek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz ten dział z helpdeskiem na poziomie wróżka.pl

 

Może poczytasz sobie temat w odpowiednim dziale aby mieć świadomość teoretycznie minimalnych wymagań na odpalenie tej produkcji...

 

GTA V na średnich ustawieniach pewnie będzie wymagać Pentiuma/i3, HD7750 i 4GB RAM.

 

Masz takie info od płonącego krzaka czy objawił ci się Elvis po napiciu się przeterminowanej coli?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mylisz ten dział z helpdeskiem na poziomie wróżka.pl

 

Może poczytasz sobie temat w odpowiednim dziale aby mieć świadomość teoretycznie minimalnych wymagań na odpalenie tej produkcji...

 

 

 

Masz takie info od płonącego krzaka czy objawił ci się Elvis po napiciu się przeterminowanej coli?

 

ahahahahaha ale dowalileś tym :D inne wyjście z tematu to czekać do wiosny z zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekanie do premiery/ pierwszego patcha jak myślisz poważnie o dużej wydajności jednostki w jednym tytule. Bo nie ma co się czaić na upgrade jak szczerbaty na suchary jak wyjdzie GNIOT V zamiast czegoś na poziomie IV po modach ( a te zarzynają mojego trupa - Q9550@4GHz + 460GTX @850MHz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...