Skocz do zawartości
Dż0ki

Pomoc przy pisaniu magisterki

Rekomendowane odpowiedzi

Na samym początku ankiety jest definicja produktu innowacyjnego. W związku z tym, że spotkałem się już z stwierdzeniem: "nie wiem co to innowacyjny napój bezalkoholowy" dopisałem również i tą definicję. Myślałem, że skoro wiem co to napój i mam definicje produktu innowacyjnego, nie potrzebuję nic więcej żeby wiedzieć czym jest innowacyjny napój, w tym wypadku bezalkoholowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Innowacyjny produkt/technologia, okej, każdy wie o co chodzi. Ale czy to się odnosi do artykułów spożywczych? Dołączona grafika Jeżeli tak, to zgodnie z definicją same innowacyjne obiady mi wychodzą Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem z tą ankietą - jak odpowiem w 10. pytaniu "nie", to pytania 15, 17, 25 i 28 są bez sensu, a raczej brakuje im opcji "nie kupuję/nie spożywam".

No i pytanie do 21 - jak niby mam ocenić smak i zapach podczas zakupów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem z tą ankietą - jak odpowiem w 10. pytaniu "nie", to pytania 15, 17, 25 i 28 są bez sensu, a raczej brakuje im opcji "nie kupuję/nie spożywam".

No i pytanie do 21 - jak niby mam ocenić smak i zapach podczas zakupów? Dołączona grafika

 

Trafne spostrzeżenie. Na początku myślałem, żeby w ogóle pytanie 10 zrobić jako filtrujące i w przypadku odpowiedzi "nie" zakończenie akniety. Jednak jest wiele innych pytań, na które chciałbym uzyskać odpowiedzi, a spora część osób odpadłaby mi przez pytanie 10. Oczywiście tak jak napisał grzehuk nie wszystkie pytania wykorzystam w swojej pracy.

Jeśli chodzi o pytanie 21 może mogłem nieco inaczej sformułowac pytanie, ponieważ część osób odebrało "podczas zakupów" jako sytuacje, w której znajdują się w sklepie. Mi bardziej chodziło o to czy jest to dla konsumenta istotne przy wyborze produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...