Skocz do zawartości
Avatar25

Najlepszy blok pod procek intela na 1155 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cooling owszem trzyma poziom usług na wysokim poziomie

więc można ich wpakować w temat ogarnięcia nietypowego zamówienia...oczywiście w rozsądnym czasie.

Nietypowe zlecenia nie realizuje się przecież w dwa czy trzy dni.

 

Niestety,oni także nie są w stanie niektórych rzeczy załatwić jak nie ma dystrybutora w EU.

Przykładem są akcesoria Kobra mod/smart dostępne tylko w USA.

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=44_80&products_id=31910

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej odpisuja czy sie da zalatwic i jaki jest czas realizacji.

Nie to co inne sklepy, co maja na stanie produkty ktorych juz nie robi producent, ani nie ma nigdzie w EU, a jak przychodzi co do czego to sie wykrecaja ze nie ma i tylko czlowiek czas traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaa...ostatnio miesiąc czasu czekałem w Angeli na 8 metrów węża XSPC black 13/19

i dowiedziałem się w końcu że nie będzie możliwe zrealizowanie tego zamówienia

bo wąż ten nigdzie nie jest dostępny/a nawet nie produkowany.

 

No przecież u nich go zamówiłem u licha bo mieli go na stronce z info realizacja 7-14 dni roboczych...ręce opadają.

Najciekawsze że przez dwa tygodnie od zamówienia zero kontaktu,w końcu się wpieniłem i sam do nich zadzwoniłem zapytać

skąd ta totalna olewka i brak chociażby jednego maila czy telefonu z info.

Szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z realną dostępnością produktów na zamówienie, które ma się na stronie to czasem faktycznie ciężko być na bieżąco jak ma się bardzo bogatą ofertę (u nas też się to sporadycznie zdarzało - np. z jakimiś obudowami Lian Li) ale zero kontaktu przez 2 tygodnie od złożenia zamówienia czy też bardzo dlugi czas rozpatrywania RMA to już faktycznie lekka przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z realną dostępnością produktów na zamówienie, które ma się na stronie to czasem faktycznie ciężko być na bieżąco jak ma się bardzo bogatą ofertę (u nas też się to sporadycznie zdarzało - np. z jakimiś obudowami Lian Li) ale zero kontaktu przez 2 tygodnie od złożenia zamówienia czy też bardzo dlugi czas rozpatrywania RMA to już faktycznie lekka przesada...

 

I z wężami na zamówienie też wam najlepiej nie idzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie...

 

Musze kupic troche przezroczystego weza. Rozmawialem z obsluga w sklepie Angela i polecali dwa :

 

1) Tygon R3603

http://www.angela.pl/p5971,tygon-r3603-9-5x15-9-mm-przezroczysty.html

 

2) Clearflex 60

http://www.angela.pl/p6065,clearflex60-9-5-15-9-przezroczysty.html

 

Roznica w cenie ogromna a z tego co sie dowiedzialem przezroczystosc i jakosc generalnie podobna. Oczywiscie Tygon pewnie jest troche lepszy. Pytanie czy warto dokladac ?? Potrzebuje okolo 3m.

 

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...