Skocz do zawartości
ivanov

moja kolekcja GPU, CPU, RAM, mobo

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to mam konkretny roz*****, bo kartony ze sprzętem walają się po całym domu i są w każdym możliwym miejscu (w szafach, na szafach, a nawet na podłodze) i to w kilku pokojach ;)

 

W tym tygodniu będę się przeprowadzał i w nowym lokum planuję wszystko elegancko poukładać na regałach przemysłowych.

Jak uda mi się to ogarnąć, to zrobię fotkę.

 

 

Na razie nie chce mi się robić zdjęcia, ale kolekcja Lightningów się ładnie rozrasta ;)

 

1x GTX 275

1x GTX 480

2x GTX 580

 

3x HD 5870

2x HD 6970

5x HD 7970

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia tego, jak mam wszystko poukładane ;)

 

W miarę się wprowadziłem, więc można coś wrzucić.
Pewnie wszyscy stwierdzą, że mieszkam jak w magazynie, ale co tam :lol2:  Jak dla mnie jest spoko :P
Jedni mówią, że to magazyn, inni że raj. Sądzę, że zależy od podejścia ;)
 
Na 17 m2 mieszczę ponad 100 płyt głównych, ponad 80 kart graficznych, ponad 100 procesorów, kilkadziesiąt kitów pamięci, dwa dewary po 30 litrów na ciekły azot oraz absolutne mnóstwo różnego sprzętu i osprzętu do kompów.
 
Na półkach jest sporo wolnych miejsc, bo dopiero wszystko sobie elegancko poukładam. Na razie jest tak, żeby nie było bałaganu.
 
Pudełek jest w sumie mało, bo w każdym są po dwie, lub trzy płyty główne, albo po kilka kart graficznych.
 
Będąc w domu o dużym metrażu (300 m2), ale bez regałów, miałem totalny Sajgon w porównaniu z tym co mam teraz w takim małym pokoju, ale z regałami.
 
 
dsc_6670kkiev.jpg
 
dsc_6668skc9h.jpg
 
dsc_6676nvi0b.jpg
  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 Way ready ;)

4x Enermax Platimax 1000 W OC Edition
1x SilverStone Strider 1500 W

Wybór na Stridera jako główny zasilacz padł dla tego, że ma bardzo mocne linie 5 V oraz 3,3 V (każda po 40 A), a więc dużo więcej, niż nowoczesne jednostki (zazwyczaj mają po 20 A). Dzięki temu jest dobry do socket 370, socket 7 i innych starych wynalazków.

 

O tej zasiłce będę jeszcze pisał, bo wkrótce otrzyma moda @single rail 12 V (obecnie linii 12 V jest aż osiem) ;)

 

 

5xpsuikdte.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...