Skocz do zawartości
cross77

Podłączenie cinch lub analog/dvi przez usb do laptopa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

muszę mieć obraz z komputera lub dekodera sat. z cyfry + na monitorze laptopa by można było swobodnie oglądać tv na jednym monitorze i mieć komputer stacjonarny na drugim monitorze. Programy działające na zasadzie klient -> serwer niestety są za wolne.

 

Poszukuję więc euro/cinch na usb do laptopa (bo inaczej się chyba nie da). Znalazłem coś takiego ale nie wiem czy to będzie działało wraz z moimi oczekiwaniami : http://allegro.pl/video-audio-grabber-okazja-i2798571673.html

 

LUB

 

Podłączenie kompa stacjonarnego do monitora w laptopie dvi/hdmi/analog na usb (z tym gorzej..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie ma takiej możliwości, aby wyświetlać obraz z zewnątrz na matrycy laptopa.

Chyba, ze software-owo, ale wtedy jesteś uzależniony od prędkości transmisji medium (czy fale radiowe, czy USB, które samo w sobie jest za wolne do takich rozwiązań).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem pulpit zdalny, nawet z bezpośrednim podłączeniem komputerów.. za wolne.

Co do TV->Laptop to znalazłem także cuś takiego -> http://allegro.pl/wyprzedaz-pcmcia-avermedia-cardbus-plus-grabber-i2817435411.html

O wiele droższe rozwiązanie ale czy jest różnica? Pewnie także jest te 30fps, a reszta to samo - oczywiście w tym na usb nie ma pilota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...