Jump to content

Recommended Posts

Witam

Czy jest możliwość wymiany matrycy 15,6" ze "zwykłej" 1366x768 na jakąś o wyższej rozdzielczości lub FullHD? Chodzi o laptopa Asus K53SV. Czy ktoś już podejmował się takiej operacji? Ile to może kosztować? Co ze sterownikami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie nic z tego dlatego gdyż nasza grafika w laptopie korzysta tylko z jednego kanału lvds - matryce o ile się nie myle powyzej rozdzielczosci 1440x900 są dwukanałowe.Sam się za to kiedyś próbowałem zabrać. Dobra matryca b156hw01v4 lub v7 kosztuje w granicach 300 -400zł na allegro. Czytałem wypowiedz jednego uzytkownika z zagranicznych for ktory to potwierdzil, wysylajac konkretne zdjecie plyty glownej w miejscu zlacza , osobiscie tez to sprawdzalem Płyta głowna K53SV identyczna jest jak tamta.Pamiętaj rowniez ze po takim zabiegu nastepuje utrata gwarancji, drugi raz laptopa juz tak ladnie niezlozysz wiec slady pozostaną, jesli juz bys się za to zabierał to radzę uwazac rozkrecając ramkę są tam bardzo kiepskiej jakosci plastiki ze srubami jest to samo.

Edited by slk265

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.